Z czego produkuje się pieczywo?

Dowiedz się, gdzie nabyć pieczywo Kraków

Pieczywo jest w naszej kulturze podstawą diety człowieka. Produkowane jest z wody, mąki soli, mleka, środków spulchniających (najczęściej zakwasu chlebowego lub drożdży) i wszelakich dodatków wzbogacających doznania smakowe, jak przykładowo: słonecznik, mak lub sezam.

Dlaczego należy spożywać regularnie pieczywo?

Pieczywo jest jedzeniem niezwykle bogatym w wiele najróżniejszych składników odżywczych i energetycznych, potrzebnych do właściwego działania organizmu człowieka. W jego skład wchodzą przede wszystkim węglowodany, aminokwasy i białka. Należy wspomnieć równocześnie o błonniku, jak również szerokiej gamie witamin, których najwięcej zawiera pełnoziarnisty, ciemny chleb.

Pieczywo w Krakowie

Pieczywo najlepiej kupować w piekarniach tradycyjnych. Ma się wtedy gwarancję, że spożywane wypieki długo zachowają świeżość.
Z niesamowitej dbałości o klienta i wyśmienitych wypieków słyną przede wszystkim piekarnie krakowskie, sławiące się ogromnym zaufaniem kupujących. Sprzedawany w nich chleb wypiekany jest z pasją, zgodnie ze sprawdzonymi przepisami, co jest gwarancją dobrego smaku i najwyższej jakości użytych składników.

Dane firmy:
Piekarnia Pochopień
ul. Kochanowskiego 22
31-127 Kraków

Tel.: 12 633 75 02
E-mail: [email protected]