Zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo to także kawy single origin

Zainteresowany Tchibo Cafissimo kapsułki? Skieruj się tu

Technika parzenia kawa w kapsułkach jest znana od czterdziestu lat i pomału zdobywała sobie miliony miłośników. Ten praktyczny system umożliwia zaparzenie kawy wysokiej jakości w nadzwyczaj nieskomplikowany sposób – wystarczy włożyć kapsułkę z kawą do zasobnika w ekspresie, dolać wodę do pojemnika i już po kilkunastu sekundach można delektować się pobudzającym napojem.

Czy można dostać zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo?

Znamy parę systemów takiego przygotowywania kawy. Jednym z popularniejszych na świecie jest ten stworzony przez niemiecką firmę Tchibo. Kapsułki do ekspresów Tchibo Cafissimo posiadają inny kształt niż pozostałe, co przez wiele lat narzucało klientom wymóg zaopatrywania się w kawę od jednego producenta. Kwestia ta dotykała wszelkich systemów kaw w kapsułkach, jakkolwiek w ostatnich latach dostępnych jest w sprzedaży – także w Polsce – wiele ich substytutów. Producent Italian Coffee wytwarza kapsułki do wielu systemów, w tym też zamienniki kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo. W tym systemie producent ten utworzył linię kaw single origin, zwanych również kawą speciality. Ziarna tych kaw charakteryzują się tym, że pochodzą z jednego zbioru, gatunku i uprawy. Smak takiej kawy jest unikatowy, gdyż stworzyło go wiele różnych czynników, m.in. warunki atmosferyczne, które panowały w danym roku. Mieszanie kaw speciality z dodatkami aromatyzującymi bądź mlekiem zabija ich unikatowe nuty smakowe. Na rynku kupimy zamienniki kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo skrywające kawę z ziaren z Angoli (robusta), a także z Kolumbii oraz Nikaragui (arabika). W tych ziarnach wyraźnie wyczuwalne są nuty kakaowe, kwiatowe oraz czekoladowe.

Jaki jest koszt kawy z zamienników kapsułek Tchibo Cafissimo?

Ekspresy do kawy w kapsułkach sprawdzą się zarówno w domu, jak i w urzędach lub hostelach. Cena napoju w przeliczeniu na jedną filiżankę nie jest wygórowana – zwykle mieści się w widełkach 1,10-1,40 zł. Świadczy to, że taka kawa jest kilkukrotnie tańsza niż tożsamy napój serwowany w kafeteriach w galerii bądź w bufetach w biurze. Nietuzinkowe wzornictwo i przystępne ceny ekspresów na kapsułki powodują, iż z roku na rok częściej znajdujemy dla nich w naszych domach. Z ich pomocą będziemy cieszyć się filiżanką takiej kawy przed wyjściem do pracy, a przy tym zaserwujemy koleżankom wysokiej jakości kawę podczas okazjonalnych spotkań, bez strachu o wysokie koszty. Jeżeli chcemy kupić zamienniki kapsułek Tchibo sprawdźmy zawsze czy są zgodne z posiadanym przez nas urządzeniem.

Dane firmy:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]