Słoiki z kranikiem – częstuj gości alkoholem z klasą

Nie poszukuj już więcej! Tutaj kupisz słoik z kranem

Od kilku lat trwa renesans popularności słoików. Nie uważamy ich już jako opakowanie do kupowanych w sklepie czy też robionych samodzielnie przetworów, a ujrzeliśmy w nich pełnoprawne naczynia do podawania wielu napojów i deserów. Ogromną popularnością cieszą się ponadto duże Słoiki z kranikiem, znajdujące mnóstwo zastosowań. Jak można je zastosować? Gdzie przyda się słój z kranem? Dlaczego choć jedna sztuka powinna znaleźć się w każdym domu?

Słoik z kranikiem do domowych trunków

Jednym z atutów słoików z kranikiem jest to, że wyśmienicie nadają się one do produkcji domowych trunków – np. likierów i nalewek. Słoje mają znaczne objętości (zazwyczaj są to 4-litrowe słoiki z kranikiem), co umożliwia wykonanie całkiem dużego nastawu. Dzięki szerokiemu wieku ułożenie w środku ziół lub owoców i późniejsze czyszczenie naczynia jest proste, natomiast kranik sprawia, że bez trudu przelejemy gotową nalewkę do butelek, łatwo i błyskawicznie usuwając zużyty surowiec bez konieczności stosowania wężyków i filtrów.

Słoiki z kranikiem do serwowania

Słój z kranem jest doskonałą ozdobą stołu, na którym go postawimy. To sprawia, że jest on regularnie używany do serwowania napojów – zwłaszcza podczas rodzinnych uroczystości bądź przyjęć w ogrodzie. Słój z kranem doskonale sprawdzi się zarówno podczas imprez dla dorosłych, jak i dla dzieci. Nada się do serwowania soków, oranżad, kompotów i lemoniad, a na przyjęciach dla dorosłych – wina, ponczu lub drinków. Jego zaletą jest również to, że kranik uniemożliwia dostanie się do szklanki osadów i kawałków owoców, dając klarowny napój.

Dane firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]