hurtownia butelek szklanych, butelki 0,5l hurt

Słoiki i butelki szklane w hurcie – co oferują hurtownie?

Produkcja artykułów spożywczych jest sektorem gospodarki, który dopóki będzie istnieć ludzkość nie wstrzyma działalności. Mimo tego, że przeważającą częścią rynku towarów spożywczych rządzą potężne koncerny, jest to jednocześnie sektor, w którym świetnie radzą sobie mniejsze przedsiębiorstwa, o ile trafią do odbiorcy ze swoim smakowitym, niszowym bądź zdrowym produktem. Gotowe do sprzedaży pożywienie musi być opakowane tak, aby towar dłużej pozostał zdatny do spożycia, a zatem np. w szklane słoiczki oraz butelki. Zaletą takich opakowań jest to, że są mniej szkodliwe dla środowiska, ponieważ poddać je recyklingowi.

Hurtowe kupno słoików oraz butelek najlepiej od krajowego dostawcy

Oczywiste jest, że oferty od dostawców adresowane do klienta indywidualnego rozmijają się dostrzegalnie ceną od propozycji dla odbiorcy biznesowego. Ten ostatni, nawet jeżeli jest niewielką przetwórnią produkującą takie artykuły, jak np. piwo kraftowe, oliwę lub dżemy, będzie potrzebować każdego roku nie kilkudziesięciu pojemników ze szkła, lecz ilości daleko wykraczające ponad liczbę paru tysięcy. Kupno butelek oraz słoików w hurcie będzie w związku z tym dla niego zarówno metodą zmniejszenia wydatków, bo zamawiając towar w dużych ilościach zazwyczaj można liczyć na spory rabat od hurtownika, ale też oszczędnością czasu transportu, bo jedną dostawą można zaspokoić potrzeby firmy nawet na parę miesięcy. Wydatek na hurtowy zakup pojemników szklanych dostrzegalnie zmniejszy się, gdy zamówimy je u rodzimego dystrybutora słoików i butelek. Tym sposobem też dostanie towar dużo szybciej.

Hurtownia opakowań ze szkła – słoiki, butelki i dodatkowe elementy w tysiącach sztuk

Hurtownicy opakowań ze szkła mają w swoim asortymencie rozmaitego kształtu i objętości butelki ze szkła (świetne do rozlewania piwa, soków czy wina) i słoiczki. Transportowane są one do zamawiającego na paletach przemysłowych mieszczących – w zależności od objętości opakowań – po 800, 1700, a nawet 3200 sztuk danego pojemnika. Podmioty posiadające własne auta dostawcze mogą też odebrać nabyty towar samodzielnie z magazynu hurtowni. Razem z paletą słoików oraz butelek hurtowo można też nabyć odpowiednią ilość innych koniecznych elementów, jak nakrętki, kapsle czy korki dopasowane do wybranego typu opakowania.

Dane firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]