Serwetki papierowe dla barów, stołówek i restauracji

Znajdź serwetki papierowe na http://tinyurl.com/y3rscsvo

Serwetki gastronomiczne to artykuły higieniczne, które powinny znaleźć się na wyposażeniu każdej stołówki, herbaciarni czy innego lokalu podającego posiłki. Które typy serwetek są zwykle wykorzystywane? Co trzeba mieć na uwadze przy ich zamawianiu?

Serwetki papierowe – zastosowanie

Papierowe serwetki są stosowane we wszelkiego typu lokalach gastronomicznych – od barów szybkiej obsługi, przez burgerownie, szkolne i uniwersyteckie stołówki, domy weselne, kawiarnie, aż po puby. Te materiały higieniczne jednorazowego użycia świetnie zastępują standardowe serwetki wykonane z tkaniny, a zarazem pozwalają zlikwidować koszty ponoszone na ich prania i przechowywania. Na rynku dostępne są wszelkiego typu serwetki papierowe – jednowarstwowe serwetki do dozowników przeznaczone do barów samoobsługowych oraz mocne dwuwarstwowe serwetki z włókniny, które nie rozdzielają się w trakcie użycia, przez co świetnie spełniają swoje zadanie.

Serwetki papierowe – jaki typ będą odpowiednie dla Twojego biznesu?

Potrzebujesz zaopatrzyć swoją kawiarnię w wysokiej jakości serwetki jednorazowe? Rozważ zakup produktów dozowanych pojedynczo. Pozwala to na osiągnięcie wymiernych oszczędności, zmniejszając w tym samym czasie ilość wytwarzanych odpadów. Często używane są także dekoracyjne serwetki papierowe, obecne na rynku w różnych kolorach do wyboru – są one produkowane dla lokali, w których nadzwyczaj istotne jest zachowanie dobrego wrażenia. Na specjalną wzmiankę zasługują serwetki papierowe firmy Tork cechujące się wysoką solidnością i niebywałą wręcz absorpcją wilgoci. Serwetki te można zakupić zarówno w odmianie pasującej do popularnych dozowników na stolik (poziomych i pionowych), jak i dozowników na bar bądź do zabudowy.

Dane firmy:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]