Producent drzwi drewnianych – szeroki wybór produktów i kompleksowa obsługa

Jeśli chcesz zamówić drzwi drewniane na wymiar, koniecznie wejdź na https://www.oknostol.com.pl.

Oknostol jest firmą, która szczyci się wieloletnią praktyką w produkcji różnego rodzaju elementów drzwi i okien drewnianych. Okres funkcjonowania na rynku sprawiło, że jej fachowcy gwarantują klientom wysoką jakość dostarczanych produktów i usług. Ramy okienne firmy Oknostol charakteryzuje nie tylko ich trwałość, ale także wysoka ergonomia, osiągnięte za pomocą zastosowania podczas ich wytwarzania innowacyjnych technologii. Poza oknami w ofercie Oknostol znajdziemy też drzwi zewnętrzne i wewnętrzne o świetnych parametrach. Przy opracowaniu, produkcji oraz montażu modułów stolarki otworowej pracownikami firmy kieruje troska o zachowanie czterech wartości: całkowitego komfortu eksploatacji produktów, ich absolutnego bezpieczeństwa, najwyższej jakości oraz zadowolenia konsumenta.

Oknostol – producent okien i drzwi z Limanowej

Oknostol jako producent drzwi drewnianych oraz okien charakteryzuje się ogromną dbałością o jakość własnych produktów. Drzwi drewniane na wymiar oferowane przez tę firmę to świetny wybór dla wymagających klientów, którzy szukają solidnych oraz w pełni ergonomicznych produktów. Zapewniają one lokatorom wysoką wygodę – efektywnie odgradzają od zgiełku z zewnątrz i są znakomitą izolację cieplną, co jest nie bez znaczenie nie tylko zimą, ale również podczas letnich upałów. Ten producent drzwi drewnianych niezwykle duży nacisk kładzie również na kwestię bezpieczeństwa swoich produktów, w związku z tym wyposaża się je w nowoczesne zabezpieczenia antywłamaniowe. Wszystko uzupełnia ich niestereotypowa, przyciągająca wzrok stylistyka. Drzwi drewniane Oknostol produkowane są tylko z materiałów najwyższej klasy, tym samym utrzymują przez długi czas zarówno zalety wizualne, jak i swoją funkcjonalność.

Jakie usługi gwarantuje producent drzwi drewnianych?

Ten wytwarzający drzwi wewnętrzne producent daje się zauważyć również na polu kontaktów z klientami. Każda osoba korzystająca z usług Oknostol otrzymuje nieodpłatną konsultację przy doborze stosownego modelu drzwi, a także pomiar w domu, dzięki któremu założenie drzwi odbędzie się bez niespodzianek. Najbardziej wymagający klienci mają natomiast możliwość zamówienia drzwi drewnianych wyprodukowanych zgodnie z ich osobiście przygotowanym szkicem, doskonale dostosowanych do konkretnych wyobrażeń. Dotyczy to nie tylko szerokości drzwi, ale też metoda wykończenia ościeżnicy i skrzydła.

Dane firmy:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]