Poznaj sklep ze skanerami 3D i znajdź najlepszy sprzęt dla swojej firmy

Dowiedz się więcej o profesjonalnym skanerze 3D.

Oferta firmy CadXpert zawiera profesjonalne skanery 3D. W sklepie dostępny jest sprzęt znanych marek, takich jak:
– Shining 3D – skanery EinScan i FreeScan,
– DOF (Degree of Freedom) – skanery dla techników protetyków,
– RS SCAN – ortopedyczne skanery 3D.

Shining 3D – skanery od pomysłodawcy szeregu patentów

Marka Shining 3D od ponad 10-ciu lat (od 2004 r.) wytwarza najwyższej klasy sprzęt do druku przestrzennego (skanery 3D, ale również drukarki 3D, oprogramowanie oraz usługi projektowania i produkcji). Shining 3D wyróżnia się innowacyjnością, jest też autorem licznych patentów – do końca 2015 r. zgłosili ich w sumie kilkaset ( między innymi na wzory oraz oprogramowanie). Skanery 3D tego producenta są w szerokim zakresie stosowane w motoryzacji, przemyśle, odlewnictwie i innych licznych gałęziach przemysłu. Domeną sprzętu Shining 3D jest redukcja kosztów produkcji, a przy tym zwiększenie efektywności oraz podniesienie jakości.

Skanery 3D DOF – poznaj trzy linie urządzeń

Skanery 3D marki DOF dzielą się na 3 kolekcje:
– Freedom – kolekcja ta jest najprecyzyjniej działająca i najszybsza. Z wykorzystaniem technologii Stable Scan Stage (SSS) wykorzystującej mobilną jednostkę optyczną, skan jest niezmiernie dokładny. Szybka praca, wygodna i prosta obsługa, stabilny pomiar danych to kolejne zalety urządzeń z linii Freedom.
– Edge – to linia produktów, które charakteryzują się szybkością i dokładnością. Aż 6 metod skanowania do wyboru umożliwia jeszcze staranniejsze dobranie możliwości sprzętu do zapotrzebowań użytkownika. Skanery 3D będące częścią tej kolekcji są funkcjonalne, proste w obsłudze oraz gwarantują wysoką precyzję skanów. Możliwy jest skan także powierzchni o trudnym dostępie (przykładowo wycisku stomatologicznego), w związku z tym są stosowane w ortodoncji i dentystyce.
– Swing – produkty z tej kolekcji wyróżniają się dwiema kamerami, konstrukcją (przypominają literę L), znaczną skutecznością i szybkością pomiarów oraz intuicyjną obsługą. W asortymencie sklepu CadXpert dostępne są też skanery 3D HD – zastosowane w nich aparaty o wysokiej rozdzielczości zapewniają efekt w jakości HD.

Skaner 3D Tiger firmy RS SCAN dla ortopedów oraz producentów obuwia

Ostatnia kategoria skanerów 3D w ofercie sklepu CadXpert to ortopedyczny skaner 3D Tiger – asortyment marki RS Scan. Czym cechuje się ten sprzęt? Ponadprzeciętną szybkością pracy – proces skanowania trwa od 5 do 15 sekund. Wykorzystanie aż 9 kamer: jednej monochromatycznej i ośmiu w kolorze zapewnia doskonałe odwzorowanie obiektów oraz dokładność. Urządzenie Tiger jest stworzone głównie do ortopedów, rehabilitantów oraz producentów obuwia. Jego dokładność w działaniu jest wykorzystywana do odwzorowywania butów, stóp i wkładek.

Skanery 3D nie tylko dla największe marek

Skan 3D i druk 3D nieustająco się rozwijają, za rozwojem idzie zaś użycie coraz to nowszych technologii i półproduktów. To w efekcie sprawia, że skanery 3D i ich cena stopniowo obniżają się. Niegdyś był to sprzęt, który kupowały jedynie największe marki, obecnie dobrej jakości skaner 3D to wydatek, na który może sobie pozwolić nawet drobne przedsiębiorstwo. sklepie CadXpert podstawowe modele skanerów 3D dostępne są w cenie już od 7000 złotych (przykładowo model Shining3D Einscan SE). To niedużych rozmiarów urządzenie o wadze nieco ponad 2 kg łączy w sobie skan w połączeniu z drukiem 3D, działa dokładnie, szybko, a przy tym odwzorowuje każdy detal.

Skanery 3D – sklep stacjonarny bądź e-sklep?

Czy lepiej kupić wysokiej klasy skaner 3D w sklepie stacjonarnym czy internetowym? Za zakupami w e-sklepie przemawia opcja zrobienia ich o każdej godziniednia i nocy, jak również nielimitowany czas, by dogłębnie zastanowić się nad wyborem urządzenia dopasowanego do naszych potrzeb. A a zakupów w sklepie stacjonarnym? Skorzystanie z porady ekspertów oraz możliwość zobaczenia sprzętu na żywo. Ale jedno z drugim można połączyć – w sklepie online można wybrać wstępnie jakieś urządzenie, a w następnej kolejności umówić się (przy pomocy formularza kontaktowego, telefonicznie lub mailowo) na konsultacje w showroomie CadXpert, który znajduje się w Krakowie. Skaner 3D czy też inny sprzęt do druku przestrzennego to odpowiedzialna inwestycja, tym samym najlepiej podjąć decyzję o jego zakupie w oparciu o fachowe wsparcie doradców CadXpert. Po zakupie CadXpert zapewnia szkolenie użytkowników z obsługi urządzenia, kompleksową obsługę posprzedażową oraz, a także serwis.

Dane firmy:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]