Pasta BHP – łatwo usuń smar, oleje czy farbę ze skóry

Skieruj się tutaj, aby kupić pastę do mycia rąk

Rzemieślnicy, osoby zatrudnione w zakładach przemysłowych, pracownicy warsztatów samochodowych czy kominiarze – to tylko niektóre z grup zawodowych mających styczność z substancjami, które ciężko usunąć ze skóry. Są nimi głównie różnego rodzaju oleje, sadze, farby, smary, a także, w nieco mniejszym stopniu, opiłki i pyły. Zatrudniający takie osoby są zobowiązani do zapewnienia im środków czystości pozwalających na eliminację takich pobrudzeń. Najskuteczniejsza jest pod tym względem pasta do rąk.

Pasty BHP do rąk – gdzie się ich używa?

Pasta BHP do rąk różni się od innych środków czyszczących stosowanych każdego dnia w zwykłych domach. Jako że jest używana do usuwania niezwykle trwałych zabrudzeń, powinna charakteryzować się odpowiednimi właściwościami ściernymi. Z tego powodu producenci past tego rodzaju wzbogacają je o drobinki minerałów lub specjalnie dobranych tworzyw sztucznych, usuwających zanieczyszczenia z porów skóry. Zarówno preparaty myjące wykorzystane w paście do rąk, jak i substancje, które one usuwają, mają drażniące działanie. Dobrze więc, aby pasta zawierała też substancje nawilżające i łagodzące podrażnienia.

Gdzie przyda się pasta BHP do rąk?

Jak już napomknęliśmy, pasta BHP do rąk znajduje zastosowanie przede wszystkim w zakładach usługowych, przemysłowych i rzemieślniczych. Oczywiście przyda się także w domu – okaże się niezastąpiona w czasie porządków lub w przydomowym „kąciku” majsterkowicza. W takich sytuacjach warto sięgnąć po nieduże opakowania pasty o wadze do kilkuset gramów. Zakłady i warsztaty do wyboru mają z kolei bardziej oszczędne opakowania mieszczące od dziesięciu do trzydziestu kg preparatu.

Dane firmy:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]