Niecodzienny prezent ślubny – domowy alkohol z etykietą weselną

Etykiety na bimber kupisz na https://superbutelki.pl/pl/c/Etykiety-na-butelki/110.

Zwyczaj dawania prezentów na różnorodne okazje znany jest od setek lat i od samego jego początku najczęściej wręczanym i, oczywiście, jednakowo entuzjastycznie przyjmowanym podarunków, jest alkohol. Sporo ludzi nie potrafi wyobrazić sobie, by nie wziąć butelki na urodziny, osiemnastkę lub ślub. Jak jednakże wyróżnić się z tłumu, w przypadku, gdy pozostali zaproszeni pomyślą o tym samym?

Etykiety weselne – podziękuj gościom za przybycie

Na weselach alkohole nie tylko są rozstawione na stolikach, ale również dość często nowożeńcy dają w prezencie swoim gościom butelki z alkoholem na koniec imprezy. Taki upominek jest traktowany jako forma podziękowania za przybycie na ceremonię. Jednakże takie butelki z trunkiem wyskokowym mogą również stać się w cenną pamiątką, której goście nie wyrzucą nawet wtedy, po jej opróżnieniu. Należy spersonalizować butelkę, a można uczynić to zamawiając etykiety na wódkę, na których można umieścić informację o dacie i miejscu wesela, imionach Państwa Młodych czy słowa podziękowania. Etykiety na butelki można nabyć w przeróżnych barwach i wzorach, toteż bez trudu można kupić te, które będą pasować do stylu, w którym urządzane jest wesele. Sama treść etykiet zależy już tylko od wyobraźni nowożeńców. Oczywiście personalizowane etykiety na wódkę i inne alkohole można użyć nie tylko podczas wesela – są idealne na wyróżnienie się na wieczorze kawalerskim lub przyjęciu imieninowym.

Spersonalizowane etykiety na butelki – ozdób własne przetwory

Etykietami ze spersonalizowanym nadrukiem można ozdabiać flaszki z domowej spiżarni. Jeżeli produkujesz własne wina, nalewki czy soki, a później wręczasz je rodzinie czy też kolegom przy różnorodnych okazjach, możesz udekorować je oryginalnymi etykietami, które znacznie podniosą walory estetyczne każdej butelki. Dodatkowo flaszki można też oznaczać używając różnokolorowych nakrętek i kapturków termokurczliwych.

Dane firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]