Mydło antybakteryjne – chroni przed drobnoustrojami i patogenami

Mydło w piance zamówisz na http://bit.ly/2LSf93R

Mydło antybakteryjne eliminuje z powierzchni skóry drobnoustroje chorobotwórcze i inne niebezpieczne patogeny. Czym powinno cechować się mydło w płynie, by sprostało wymaganiom przeróżnych odbiorców? Gdzie używane są specjalistyczne mydła dezynfekujące?

Mydło dezynfekujące – stosowanie

Mydła o cechach bakteriobójczych używane są nie tylko w zwykłych gospodarstwach domowych, ale także kupowane są przez zakłady pracy, placówki medyczne czy przemysł gastronomiczny. Na rynku dostępne są rozmaite rodzaje mydeł – produkty w piance, w płynie, uzupełnione o pomocnicze składniki odżywcze, przeznaczone do skóry wrażliwej, mycia włosów oraz ciała, mydła w butelkach z pompką, jak również do stosowania z bezdotykowymi pojemnikamizapewniających najwyższy stopień higieny. Na specjalną wzmiankę zasługuje mydło w piance będące produktem nadzwyczaj ekonomicznym – pozwala uzyskać do 2500 doz mydła z litrowego pojemnika. Mydło w piance bardzo dobrze rozprowadza się na skórze, bez problemu opłukuje, a zarazem skutecznie myje.

Mydło w płynie dla skóry delikatnej

Mydła dezynfekujące dostępne w ofercie sklepu VerdeAvis są przebadane dermatologicznie i odpowiadają europejskim normom jakościowym. Artykuły pielęgnacyjne przeznaczone dla osób z wrażliwą skórą nie zawierają barwników, substancji zapachowych ani innych alergizujących składników – można je stosować często, bez strachu o podrażnienia. Niektóre produkty zostały wyróżnione certyfikatem Ecolabel, który zaświadcza o wysokiej jakości i jest nadawany towarom przyjaznym dla ekosystemu. Mydła dezynfekujące dostępne w ofercie sklepu VerdeAvis są pakowane w sterylne wkłady i zaopatrzone w demontowalny dozownik, co upraszcza ich późniejszy recykling.

Dane firmy:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]