Modne celebrytki

Jeśli szukasz celebrytek, zobacz tutaj

Supermodne łańcuszki celebrytki chętnie noszą kobiety w różnym wieku. Duży wybór wzorów oraz materiałów, z jakich są wykonywane powoduje, iż każdy może znaleźć wariant idealny dla siebie. Można spodziewać się, iż moda na nie szybko nie minie, gdyż celebrytki pasują do praktycznie wszystkich stylizacji oraz odpowiednie są w każdej sytuacji. Czym odznacza się ta trendowa biżuteria?

Celebrytki – skąd się wywodzą?

Delikatne łańcuszki z charakterystycznymi zawieszkami stały się popularne za sprawą gwiazd show-biznesu. Wiele aktorek, piosenkarek oraz celebrytek nagle zaczęło je nosić, a trend ten błyskawicznie przejęły również „zwykłe” kobiety. Stąd nazwa tych ozdób. Naszyjniki te wykonywane mogą być z różnych materiałów – srebra, srebra pozłacanego i złota, a więc są dostępne dla wszystkich kobiet pragnących zaopatrzyć się w te modne ozdoby, bez względu na to, jakim dysponują kapitałem. Mnogość wariantów zawieszek sprawia, że naszyjniki celebrytki spotkać można obecnie w każdym sklepie z biżuterią oraz dostrzec je u wielu dziewcząt i kobiet.

Celebrytki – nie tylko gadżet dekoracyjny

Celebrytka zazwyczaj nie jest tylko gadżetem dekoracyjnym – najczęściej niesie też z sobą przesłanie, zawarte w znaczeniu wisiorka lub grawerze. Każda charakterystyczna zawieszka ma swoje własne, ważne znaczenie. Najbardziej popularne typy zawieszek to serduszko, gwiazda, kółeczko pełne lub z dziurką, żyletka, symbol nieskończoności i słonik. Panie zazwyczaj wybierają je właśnie w ten sposób – nie tylko według walorów estetycznych, ale też odpowiedniej symboliki. Serce oznacza oczywiście miłość, kółko oznacza niezłomność, jest też zawieszką pozwalającą na umieszczenie większego graweru. Gwiazdka jest oznaką szczęścia oraz boskiej mocy, słonik – powodzenia, władzy i wiedzy. Nieskończoność wskazuje na stałość we wszystkich swoich działaniach, a żyletka jest wyrazem nieprzeciętności oraz buntu.
Olbrzymią zaletą celebrytek jest fakt, iż można je nosić nie tylko do wieczorowych kreacji, ale również codziennych stylizacji, bez względu na to, z jakiego są materiału, na co wpływ ma przede wszystkim ich bardzo subtelny charakter. Zazwyczaj nosi się dość krótkie łańcuszki celebrytki, nieraz nawet opięte, lecz kobiety czasem noszą też dłuższe łańcuszki. Naszyjniki te świetnie komponują się z podobnymi w wyrazie bransoletkami celebrytkami i kolczykami gwiazd.

Dane firmy:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]