Kontenery na gruz i złom dla firm remontowych

Dalsze informacje o hakowcach

Kontenery na gruz pełnią istotną funkcję w czasie wykonywania robót budowlanych – pozwalają na legalne usunięcie pozostałości po skuwaniu płytek, demontażu stolarki i innych pracach. Jakie typy kontenerów budowlanych są w sprzedaży? Gdzie można je zamówić?

Kontener na gruz – wybierz najwyższą jakość

w naszym kraju produkcją pojemnych i wytrzymałych kontenerów stalowych zajmuje się spółka Ekombud – w swojej ofercie posiada m.in. kontenery na złom oraz kontenery na gruz. Te rodzaje pojemników wykorzystują nie tylko firmy budowlane, ale też podmioty parające się wynajmem kontenerów stalowych, przedsiębiorstwa usług komunalnych czy PSZOKi, czyli Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, które nie licząc resztek wytwarzanych w gospodarstwach domowych, przyjmują także gruz betonowy i ceglany, złom oraz innego rodzaju odpadki po remontach.

Kontenery wykorzystywane na budowach – rodzaje

Na rynku jest wiele rodzajów pojemników na odpady. Są muldy symetryczne i asymetryczne, kontenery otwarte, z pokrywą, pojemniki z plandeką, kontenery stalowe oraz mnóstwo innych modeli. Pośród obecnych na rynku kontenerów wykorzystywanych w budownictwie najczęściej używane są modele rolkowe, samowyładowcze, a także hakowe. Kontener hakowy znajdzie zastosowanie w zakładzie produkcyjnym albo na budowie. W zależności od zapotrzebowania można zaopatrzyć się w kontener otwarty bądź z pokrywą. Na placach budowy nierzadko stosowane są też kontenery do transportu materiałów sypkich – głównie są to modele samowyładowcze, gdyż można je błyskawicznie opróżnić.

Dane firmy:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]