Jaki typ kaw znajdziemy w zamiennikach kapsułek A Modo Mio?

Jeśli potrzebujesz kapsułek A Modo Mio, zobacz tutaj.

Firm produkujących kawę są setki, niemniej jednak Lavazza nieustannie plasuje się w czołówce tych najbardziej rozpoznawalnych. Niewiele osób wie, iż początek marki Lavazza sięga końca XIX stulecia w Turynie. Wówczas Luigi Lavazza za ekwiwalent mniej więcej 20 dolarów kupił niewielki sklep, w którym mielono ziarna kawy i produkowano ich autorskie mieszanki. Błyskawicznie podbiły one serca rezydentów miasta. Sto lat później firma Lavazza wciąż czaruje smakiem swoich mieszanek, określając standardy również w obszarze kaw w kapsułkach.

Zamienniki kapsułek z kawą A Modo Mio – bardzo dobra jakość i ciekawy smak

Jednymi z najczęściej kupowanych aktualnie ekspresów na kapsułki z kawą są te z kolekcji Lavazza A Modo Mio. Używane są one zarówno w wielkich biurach, jak w naszych domach. Z ich pomocą przyrządzanie smacznej, pachnącej kawy zajmuje jedynie moment. Właściciele ekspresów do kawy Lavazza nie muszą jednakże korzystać tylko z mieszanek smaków wytwarzanych przez tę firmę. Aktualnie w sprzedaży kupić można niemało odpowiedników kawy w kapsułkach Lavazza A Modo Mio. Często kosztują one taniej, ale tak samo charakteryzują się bardzo dobrą jakością.

Kto oferuje zamienniki kapsułek z kawą A Modo Mio?

Wiele zamienników kapsułek A Modo Mio wyszukamy w asortymencie Italian Coffee, marki która także wywodzi się z Włoch i zajmuje się dystrybucją kapsułek z kawą do wielu znanych urządzeń tego typu. Wytwarza ona zarówno kawy będące niesamowitą mieszanką arabiki (Venezia), jej połączeniem z robustą (bezkofeinowa Genova Decaffeinato czy Superbia), jak i napoje o smaku organicznej kawy zbożowej (Orzo Bio), popularnego włoskiego likieru (Sambuca) oraz kawy z mlekiem (Cortado Macchiato).

Dane firmy:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]