Jak dobrać roletę zaciemniająca do wnętrza?

Dla kogo roleta typu 100% zaciemnienia lub roleta dzień i noc zaciemniająca to najwłaściwszy wybór? Czy zawsze warto zdecydować się na stuprocentowe zaciemnienie w pomieszczeniach? Zalet tychże produktów jest wiele, a możliwość kontroli ilości światła nie jest ich jedyną ciekawą właściwością. W przypadku rolet dzień noc nie jest możliwe całkowite zaciemnienie, jednak w rolecie 100% zaciemniającej już tak. Jaki typ najlepiej zda egzamin w Twoich wnętrzach? Tu znajdziesz odpowiedź.

Atuty rolet dzień i noc i rolet 100% zaciemnienia

Pełna możliwość kontroli ilości promieni słonecznych docierających do pomieszczenia to niezaprzeczalny plus rolety zaciemniającej 100%. Zarówno model dzień i noc, jak i 100% zaciemnienia mają szereg wspólnych zalet i mocnych stron. Jedna z nich to dopuszczalność montażu rolet tego rodzaju zarówno na oknach PCV, jak i drewnianych. Pozostając w temacie montażu – jest on banalnie prosty, całkowicie bezinwazyjny, nie wymaga wiercenia, użycia śrub czy gwoździ. Z samodzielnym założeniem rolety 100% zaciemnienia lub rolety dzień i noc poradzi sobie każdy.
Duża ilość opcji kolorystycznych w ofercie powoduje, że produkty te będą pasować do każdego wnętrza. Rolety dzień noc dostępne są też w wariancie zebra – składają się one z siatki pasów tkanin w jednej lub kilku barwach. Takie rolety mogą służyć za element dekorujący pokój.

Rolety zaciemniające w Trójmieście, Krakowie i innych miastach

Rolety wewnętrzne zaciemniające są wykonywane przez wiele wiodących marek i producentów. Podczas zakupów rekomendujemy wybór polskiej firmy – producenta rolet wewnętrznych zaciemniających. Kraków, Warszawa lub Trójmiasto to liderzy produkcji i dystrybucji rolet. Istnieje też opcja spersonalizowania produktu na życzenie klienta. Rolety zaciemniające na wymiar przeznaczone są do okien nie posiadających standardowego rozmiaru.