Gdzie kupić oryginalne części do Renault?

Chcesz kupić części Renault Kraków? Koniecznie odwiedź ten adres

Auta Renault wciąż cieszą się w naszym kraju dużą popularnością. Tylko w 2014 roku stanowiły one 14% wszystkich samochodów osobowych sprowadzanych z zagranicy. Klienci doceniają rozmaite ich modele – zarówno kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym, a także rodzinne minivany, jak Renault Scenic. Według statystyk w 2014 r. nasi rodacy nabyli ponad 5 tys. modeli Scenic i aż 3500 pojazdów Megane. Megane cieszy się popularnością ze względu na ekonomiczny silnik, a Scenic – na wszędzie dostępne części do Renault. Ogromnym popytem cieszyło się także Renault Clio – w omawianym roku zakupiono blisko 2800 sztuk niniejszego modelu.

Części zamienne Renault – które najczęściej ulegają awarii?

Kupiłeś wymarzony samochód i pragniesz jak najporządniej zadbać o swoje Renault? Części eksploatacyjne do rozlicznych modeli tego producent są sprzedawane w stosownie zaopatrzonych sklepach online. Można w nich zaopatrzyć się w elementy nadwozia, układu chłodzenia, silnika i podwozia, jak i wiele pozostałych. Z recenzji użytkowników wynika, iż najczęściej psująca się część Renault to tylna belka skrętna – na uszkodzenia tego elementu skarżą się właściciele modelu Clio. Problemy podobnej natury mają Ci, którzy kupili Renault Megane, chociaż w tym przypadku szwankuje również ochrona antykorozyjna.

Zamów części zamienne Renault

Regularne przeglądy techniczne oraz wymiana najszybciej niszczących się części eksploatacyjnych są gwarancją wieloletniego użytkowania auta tej francuskiej marki. Oferowane w sprzedaży elementy są dedykowane zarówno dla profesjonalnych warsztatów, jak i osób prywatnych, które chcą na własną rękę wymienić niesprawne podzespoły.

Dane firmy:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]