Duża pojemność i opływowy profil – box na dach samochodu

Więcej informacji o boksach dachowych.

Bagażniki dachowe to popularne rozwiązanie pozwalające transportować dużą ilość walizek, akcesoriów turystycznych i sportowych oraz innych ładunków bez zmniejszania przestrzeni wewnątrz samochodu. Na rynku istnieje wiele typów bagażników dachowych – boxy dachowe, uchwyty narciarskie i rowerowe, modele podstawowe na relingach, a także belki dachowe stanowiące bazę do uchwytów. W sklepach kupimy wysokiej jakości produkty wyprodukowane z materiałów odpornych na rdzę, promieniowanie słoneczne czy uszkodzenia. Nadzwyczaj popularne są również boxy dachowe o opływowym kształcie, które nie stawiają oporu powietrza podczas podróży. Oczywiśćie, rodzaj bagażnika musi być odpowiedni do modelu samochodu oraz indywidualnych preferencji użytkownika.

Bagażniki dachowe – prosty montaż

Współczesne bagażniki dachowe w postaci boxa posiadają centralny zamek dla bezpieczeństwa bagaży i specjalne pasy transportowe, dzięki którym przewożone przedmioty nie przemieszczają nawet na bardzo wymagających trasach. Niskoprofilowe i mocne modele mają pokaźną ładowność, a ich użytkowanie jest niebywale komfortowe. Niektóre boxy dachowe są otwierane z trzech stron, co upraszcza dostęp do bagaży. Montaż bagażników dachowych jest łatwy i nie wymaga użycia specjalistycznych narzędzi.

Bagażniki dachowe – kto winien je założyć?

Przewożenie sprzętu na dachu auta to praktyczne rozwiązanie, które stosuje szeroka grupa kierowców. Bagażniki dachowe kupują z reguły osoby lubiące aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu. W bagażniku dachowym pomieszczą się również na narty, deski snowboardowe, a także pozostałe akcesoria turystyczne, których z uwagi na swoją długość nie umieścimy wewnątrz pojazdu.

Dane firmy:
AUTO-PLUS Zbigniew Haluch
ul. Prądnicka 79
31-202 Kraków

Tel.: +48 (12) 416-20-08
Mob.: +48 602-790-666
E-mail: [email protected]