Drzwi drewniane zewnętrzne – odporne na wypaczenia

Dowiedz się, gdzie zamówić drzwi dwuskrzydłowe zewnętrzne

Drzwi wejściowe spełniają sporo funkcji – zabezpieczają przed włamaniem się osób niepowołanych, ochraniają mieszkanie przed niekorzystnym oddziaływaniem czynników atmosferycznych i separują od harmidru dobiegającego z dworu. Kiedy zamówić drzwi dwuskrzydłowe? Dlaczego warto wybrać drewniane drzwi wejściowe?

Drzwi zewnętrzne drewniane – połączenie tradycji z nowoczesnością

Kupno drzwi zewnętrznych to jeden z najpoważniejszych wybór, jaki musi dokonać każdy właściciel domu. Drewniane drzwi zewnętrzne ze względu na swoją trwałość oraz cechy od lat cieszą się ogromnym uznaniem. Naturalny surowiec świetnie się prezentuje i da się go wykończyć na różne sposoby. Poprawnie skonstruowane drewniane drzwi zewnętrzne charakteryzują się niskim współczynnikiem przenikania ciepła i są energooszczędne, co sprawia, że w pomieszczeniach panuje komfort termiczny, a zarazem koszty ogrzewania nie są zbyt wysokie. Wybierając drzwi do domu warto rozważyć modele o przekroju 92 mm lub 68 mm. Ze względu na swoje cechy dużym popytem cieszą się szczególnie ocieplane drzwi zewnętrzne wytworzone z drewna klejonego trójwarstwowo – nie zniekształcają się i ciężko je uszkodzić, zatem wyśmienicie nadają się do zabudowy jednorodzinnej. Współczesne zewnętrzne drzwi drewniane posiadają uszczelki najnowszej generacji.

Drzwi zewnętrzne dwuskrzydłowe na wymiar

Producenci świadczą również przygotowanie drzwi drewnianych na wymiar, które są zalecane w przypadku niestandardowych otworów na drzwi. Z kolei drzwi wejściowe dwuskrzydłowe to propozycja dla inwestorów, którym zależy na oryginalnym designie. Jeżeli poszukujemy drewnianych drzwi wejściowych dwuskrzydłowych na wymiar, powinniśmy skorzystać z oferty przedsiębiorstwa, które zrealizuje indywidualny wzór na zlecenie, a równocześnie zapewni kilkuletnią gwarancję na swój produkt. W drzwi drewniane można wstawić efektowne szyby, np. ornamentowe. Zamawiający mogą również wybierać spośród wielu modeli szyldów. Oprócz walorów estetycznych, należy również zaakcentować inne atuty, którymi charakteryzują się dwuskrzydłowe drzwi zewnętrzne. Są one trudne do sforsowania, gdyż w dzisiejszych czasach często wyposaża się je w systemy antywłamaniowe. Zapewnia to lokatorom znakomitą ochronę. Dwuskrzydłowe drzwi wejściowe mają też trzypunktowy zamek listwowy, a kupujący może zdecydować się na niski próg aluminiowy lub drewniany. Aby chronić powłokę drewnianych drzwi wejściowych przed niekorzystnym działaniem czynników atmosferycznych, w trakcie ich wytwarzania wykorzystuje się impregnaty najlepszej jakości.

Dane firmy:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]