Drukarki 3D dla profesjonalistów – co znajdziesz w ofercie dystrybutora?

Pod tym adresem zobaczysz pełną ofertę sklepu z drukarkami 3D.

Jedną z wiodących na rodzimym rynku firm, która rozpowszechnia technologię druku 3D jest CadXpert. Najważniejszym obszarem działalności CadXpert jest sklep online, który w swoim asortymencie posiada narzędzia do drukowania przestrzennego: skanery 3D oraz drukarki 3D. Kolejnym filarem są usługi: drukowanie 3D, projektowanie 3D i skanowanie 3D, a także możliwość zakupu oprogramowania CAD/CAM/CAE. Posiadane w ofercie CadXpert drukarki 3D pracują w oparciu o trzy technologie: PolyJet, FDM oraz SLA, a usługi druku 3D są realizowane w technologiach SLS, SLA, FDM, PolyJet i DMLS.

CadXpert – autoryzowany dystrybutor profesjonalnych skanerów 3D i drukarek 3D

CadXpert to autoryzowany dystrybutor marki Stratasys, a także wyłączny dystrybutor urządzeń firmy Formlabs oraz drukarek 3D firmy MakerBots. To najszersza w Polsce oferta sprzętu do drukowania przestrzennego – kilkanaście różnych skanerów 3D oraz ponad dwadzieścia modeli drukarek 3D. Prócz tego CadXpert oferuje obszerny katalog materiałów do druku 3D – ponad 50 propozycji, w tym też materiały wysoko specjalistyczne, m.in.: Ultem 9085, Ultem 1010 oraz pozostałe (inżynieryjne, dentystyczne, elastyczne, biokompatybilne itd.). Oprócz materiałów eksploatacyjnych i akcesoriów firma CadXpert oferuje też filamenty, żywice fotopolimerowe i inne tworzywa stosowane do druku 3D.

CadXpert – kompleksowa obsługa posprzedażowa

Asortyment firmy CadXpert jest skierowany zarówno do specjalistów, biznesmenów i reprezentantów różnych sektorów (sprzęt marki Stratasys), jak i klientów prywatnych, nieprofesjonalnych (biurkowe drukarki 3D firmy MakerBot). Firma CadXpert prowadzi sklep internetowy, posiada również showroom zlokalizowany w Krakowie. Wszyscy, którzy są zainteresowani procesem druku 3D, potrzebują omówić z profesjonalistami swoje projekty bądź możliwości technologiczne konkretnego sprzętu z oferty sklepu, mogą zajrzeć do krakowskiego showroomu. CadXpert zapewnia też szeroką obsługę posprzedażową: przeszkolenie z obsługi zakupionych drukarek 3D, pomoc techniczne i merytoryczne czy serwis (w tym także pogwarancyjny).

Tanie drukarki oraz skanery 3D

Jakie są koszty narzędzi do druku przestrzennego – drukarek oraz skanerów 3D? Profesjonalny skaner lub drukarka kosztują tyle, iż nawet mała lub średniej wielkości firma może sobie na nie pozwolić. Zainwestowanie w profesjonalne urządzenie do druku przestrzennego szybko się zwróci – w ramach branż, jak m.in. motoryzacja, medycyna, odlewnictwo czy stomatologia, własnoręczne drukowanie i prototypowanie, a nie outsourcing tych działań, będzie ogromną oszczędnością dla firmowego budżetu.
Sektor sprzętu do drukowania przestrzennego żywiołowo ewoluuje – a co za tym idzie, pojawiają się prekursorskie technologie i możliwości, na które kiedyś mogły sobie pozwolić jedynie gigantyczne koncerny. Współcześnie – dzięki spadkowi cen drukarek 3D i materiałów do druku 3D – dostęp do nich posiadają także mniejsze firmy, te z daleko niższym budżetem. Z każdym rokiem zmniejsza się koszt uzyskiwania części prototypowanych, drukowanych za pomocą urządzeń addytywnych, bowiem narzędzia do drukowania 3D są bezustannie rozwijane i udoskonalane. Inwestycja w profesjonalne urządzenie do drukowania 3D ma wiele zalet, do głównych z nich zaliczyć należy przyspieszenie procesu produkcji oraz obniżenie kosztów.

Dane firmy:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]