drukarka 3D, 3D drukarki

Drukarka 3D dla profesjonalistów – Stratasys, Makerbot i inne

W asortymencie CadXpert odnajdziesz wyłącznie drukarki 3D od uznanych producentów tych rozwiązań: Stratasys, których CadXpert jest autoryzowanym dystrybutorem, a także FormLabs oraz MakerBot (jesteśmy wyłącznym dystrybutorem). Drukarki 3D, które posiadamy w naszej sprzedaży, działają m.in. w technologiach: PolyJet, SLA i FDM.

Drukarki 3D Stratasys – obniżą wydatki na produkcję

Marka Stratasys jest globalnym liderem branży drukarek 3D. Od przeszło trzech dekad – a dokładnie od 1988 r. – zaopatruje klientów nowoczesne technologie i instrumenty. Wyliczono, iż wykorzystując drukarki 3D i pozostałe produkty Stratasys można zredukować wydatki na produkcję i czas poświęcony na proces produkcyjny prawie o 90%. Kluczowe idee pracy rzeczoznawców marki Stratasys to zapewnianie najwyższej klasy usług i urządzeń, a także pomoc techniczna i merytoryczna. Hit sprzedażowy z asortymentu drukarek 3D marki Stratasys to kolekcja F123 Series – drukarki do zaawansowanego prototypowania, polecane dla biznesu oraz przemysłu. Nowością w ofercie CadXpert jest kolekcja F120 – stosunkowo niewielki model drukarek 3D do ekspresowego prototypowania z fabryczną precyzją.

Drukarki 3D Formlabs – innowacyjna technologia LFS

Formlabs to kolejny uznany producent drukarek 3D. Czym wyróżnia się ta marka w branży urządzeń do druku 3D? Formlabs produkuje bardzo zaawansowane technologicznie desktopowe drukarki 3D, jak również specjalistyczne sposoby przyrostowego druku, jak m.in. SLS i SLA. Nową propozycję w asortymencie CadXpert stanowi drukarka Form 3 – urządzenie desktopowe, działające w autorskiej, nowatorskiej technologii LFS (Low Force Stereolithography), która jest formą technologii SLA. Ten model – tak samo jak wszelkie pozostałe urządzenia firmy Formlabs – znamionuje się łatwą obsługą i ergonomiczną konstrukcją. Czym autorska technologia LFS odróżnia się od SLA? Zdecydowanie lepszymi efektami druku z żywic fotopolimerowych: większą dokładnością oraz prędkością druku, a także dokładniejszym odwzorowaniem najmniejszych szczegółów. W LFS warunki druku są podtrzymywane na stałym poziomie, dzięki temu można szybko wydrukować tożsame prototypy, co jest wyjątkowo pożądane w powtarzalnej, masowej produkcji.

MakerBot dla biznesu, przemysłu, edukacji

MakerBot konstruuje wysokiej jakości profesjonalne drukarki 3D, pracujące stosujące technologię FDM. Drukarki 3D tej firmy są w szerokim zakresie wykorzystywane w rozlicznych gałęziach biznesu, edukacji, przemysłu i wielu pozostałych. Najnowszy model, czyli drukarka MakerBot Method X o przemysłowym zastosowaniu, to produkt wspierany przez Stratasys. To propozycja, która obsługuje materiały dostępne dla kolekcji Method, ABS i materiał podporowy Stratasys SR-30. W Method X drukowanie odbywa się w zamkniętej komorze rozgrzewanej do 100 stopni Celsjusza. Otrzymany druk jest precyzyjny i trwały, a w czasie procesu wydruku nie zdarza się przemieszczenie warstw oraz nie tworzą się wypaczenia.

Dane firmy:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]