Derki dla koni – gdzie kupić?

Derki znajdziesz na https://horse-trade.pl/pl/c/Derki/45

Derki to przykrycie dla konia, które zapewniają zwierzęciu komfort termiczny, jak również ochronę przed owadami lub kurzem. Jakie modele derek można aktualnie zamówić w internetowych sklepach z akcesoriami jeździeckimi? Czym różnią się od siebie?

Derki dla koni – wybierz szeroki asortyment

Derki dla koni osłaniają jego zad, tułów, a w niektórych modelach również szyję i pełnią istotne funkcje. W ofercie internetowego sklepu jeździeckiego Horse-Trade.pl dostępne są różne derki dla konia – treningowe, siatkowe, polarowe, osuszające, stajenne, a także padokowe. Grubsze, polarowe lub wełniane modele są używane w czasie przewożenia konia lub po treningu – zapewniają zwierzęciu ciepło. Często korzysta się również z derek wykonanych z materiałów nieprzemakalnych – mogą być stosowane zima lub na wybiegu. Derki siatkowe służą do ochrony zwierzęcia przed owadami, osuszające z kolei wykonane są z materiałów oddychających i szybkoschnących. W sklepie Horse-Trade.pl zaopatrzyć się można także w derki padokowe, które zapewniają koniom swobodę ruchów.

Derka dla konia – akcesoria dodatkowe

Odpowiednia derka dla konia to nie wszystko – istotne są także profesjonalne akcesoria, które pomagają utrzymać okrycie w miejscu, jak również zapewniają zwierzęciu dodatkową ochronę. online Horse-Trade.pl oferuje między innymi regulowane i wykonane z elastycznego materiału pasy do derki od renomowanych producentów. W sklepie dostępne są również ochraniacze na pierś konia oraz inne dodatkowe elementy, takie jak przedłużacze i szyje do derki. Szeroki asortyment akcesoriów dostępnych w sklepie pozwala wybrać najlepsze rozwiązanie dla każdego konia, a sprawna dostawa pod wybrany adres gwarantuje pełną wygodę zakupów.

Dane firmy:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]