Czapraki dla koni – funkcjonalne i praktyczne ochraniacze

Zamów czapraki.

Czapraki dla koni to specjalne ochraniacze, które umieszcza się pod siodłem, amortyzujące uderzenia i zabezpieczające w czasie jazdy. Poszukujesz szerokiego wyboru akcesoriów jeździeckich w dobrych cenach? W sklepie internetowym Horse-Trade.pl zaopatrzysz się w czapraki najwyższej jakości.

Czapraki – konstrukcja i stosowanie

Czapraki to funkcjonalne i praktyczne elementy ochronne, które gwarantują koniowi wygodę, a zarazem chronią siodło przed potem zwierzęcia. Dzięki zastosowaniu odpowiednich tworzyw świetnie wchłaniają wilgoć, są miękkie i przyjazne dla skóry zwierzęcia. Jeśli chcesz nabyć najwyższej jakości produkty, to w internetowym sklepie Horse-Trade.pl znajdziesz modele wyposażone w siateczkę absorbującą pot koni, wykonane z bawełny, wypełnione wysokoelastyczną pianką z dodatkiem antygrzybicznym lub podszyte szybkoschnącym materiałem. Dobrze zaplanowana konstrukcja gwarantuje wyjątkową wygodę użytkowania. Czapraki dostępne w naszym sklepie zostały opracowane w taki sposób, aby całkiem dopasowywały się do anatomicznych kształtów zwierzęcia, a zarazem poprawiały wygodę jazdy. Wybrane modele zostały wyposażone w dodatkowe, zapinane na rzepy sakwy.

Estetyczne i praktyczne czapraki – postaw na obszerny wybór asortymentu

Czapraki, które oferujemy na stronie Horse-Trade.pl, nie tylko są niebywale funkcjonalne oraz komfortowe dla zwierzęcia, ale także dobrze się prezentują. Produkty te można nabyć w wielu wzorach i kolorach, a niektóre modele mają charakterystyczne pikowanie oraz ozdobne hafty. Czapraki mocuje się do siodła przy pomocy rzepów. W naszym sklepie internetowym na pewno odszukasz produkt, który spełni Twoje oczekiwania!

Dane firmy:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]