Co na okna zamiast żaluzji i rolet? O okiennicach shutters

Chcesz kupić ozdobne okiennice? Skieruj się na ten adres.

Urządzając wnętrza, sporadycznie poświęca się dużo uwagi oknom. Najczęściej wybiera się standardowe rozwiązanie, czyli zasłony oraz firany, które niekiedy zestawiane są z żaluzjami. Jednakże jest jeszcze inne rzadko rozpowszechnione w Polsce rozwiązanie – nowoczesne okiennice ozdobne typu shutters.

Na okna, ale także na drzwi garderoby – zastosowanie okiennic wewnętrznych

Nadrzędną cechą shuttersów (bądź też po polsku – szatersów) jest to, iż poziome lamele zamontowane na tego rodzaju okiennicach wewnętrznych poruszają się, tym samym można bez trudu je ustawić pod przeróżnymi kątami, w zależności od potrzeb domowników. Producenci wykonują je z listw drewnianych, z płyt MDF, a także PCV. Okiennice dekoracyjne shutters montuje się przeważnie na oknach, jednak doskonale sprawdzą się też na drzwiach garderoby. Shuttersy to co prawda element okna, który w naszych domach spotyka się jeszcze sporadycznie, ale każdy z nas z pewnością widział je w telewizji bądź w kinie, bowiem te okiennice są niezmiernie popularne na obszarach z cieplejszym klimatem, a więc w Nowej Zelandii i USA.

Czy warto wybrać okiennice dekoracyjne typu shutters?

Shuttersy to ozdobne okiennice które nie tylko pięknie się prezentują, ale mają także praktyczne funkcje. Z ich sprawą można w pasywny sposób regulować wykorzystanie padającego światła: w gorące dni uniemożliwiać nagrzewanie się pomieszczeń, a w zimne – zapobiegać utracie ciepła. Okiennice wewnętrzne świetnie komponują się z wieloma stylami aranżacyjnymi i można założyć je na większości ram okiennych. Produkuje i montuje się je na zlecenie, co sprawia, że są zdecydowanie kosztowniejszym rozwiązaniem aniżeli np. żaluzje. Shuttersy jednakże przydają pomieszczeniom niesłychanie ciekawy wygląd, dzięki czemu podwyższają wartość posesji. Trzeba także zaznaczyć, że shuttersy reguluje się bez stosowania żyłek, co rodzice dzieci lub właściciele psotnych psów i kotów, które poplątać sterczące łańcuszki, uznają z pewnością za sporą zaletę.

Dane firmy:
SkyShutters
Przebieczany
32-020 Wieliczka

Mob.: +48 601 934 002
E-mail: [email protected]