chemia profesjonalna sklep internetowy, środki czystości, środki czyszczące

Chemia profesjonalna – na wszelkie rodzaje zabrudzeń

By utrzymać porządek – tak w mieszkaniu, jak i w firmie lub obiekcie użyteczności publicznej – potrzebne są właściwe sprzęty oraz preparaty. O ile do zwykłych prac porządkowych zazwyczaj wystarczające okażą się uniwersalne preparaty i podstawowe narzędzia, to sporo prac będzie wymagało użycia chemii profesjonalnej. Profesjonalne środki czyszczące umożliwiają uporanie się nawet z poważnym brudem, gwarantując łatwe sprzątanie i pozbycie się niebezpiecznych dla zdrowia czynników. Jakie środki czystości znajdziemy w ofercie producentów i hurtowników chemii przemysłowej?

Profesjonalne środki czystości – dla przedsiębiorstw, jak i klientów indywidualnych

Asortyment profesjonalnych środków czystości skierowany jest zarówno do firm (zwłaszcza ekip sprzątających), jak i klientów indywidualnych. W ofercie firm produkujących i sprzedających chemię profesjonalną znajdziemy środki, dzięki którym usuniemy zabrudzenia z rozmaitych powierzchni – również tych chropowatych i z tegoż powodu kłopotliwych do dokładnego umycia. Są wśród nich środki sporządzone z myślą o pozbywaniu się szczególnych zabrudzeń, m.in. graffiti, tłustych osadów, kamienia kotłowego lub ognisk pleśni.

Chemia przemysłowa – pielęgnacja powierzchni

Profesjonalne środki czystości umożliwiają również na pielęgnację oraz ochronę powierzchni szczególnie wystawionych na niszczycielskie działanie różnorodnych czynników i wandalizm. Znajdziemy wśród nich specjalistyczne powłoki akrylowe i polimerowe, środki do osłony stali przed korozją, impregnaty do przedmiotów wykonanych z drewna, jak również preparaty chroniące przed graffiti. Warto wspomnieć, iż powłoki akrylowe i polimerowe przeznaczone są do różnorodnych powierzchni (między innymi betonu czy linoleum) i nie tylko zabezpieczają je przed pobrudzeniami, ale też nadają im atrakcyjny wygląd.

Dane firmy:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]