Baniak na wino – praktyczny i estetyczny

Jeśli szukasz baniaka na wino, koniecznie odwiedź tę stronę

Balon do wina to znakomity upominek dla bliskiej osoby lub praktyczne miejsce do składowania napojów domowej roboty. Jakie objętości posiada gąsior na wino? Do czego można go jeszcze zastosować?

Gąsior na wino – niecodzienny upominek

Dostępny w sklepach gąsior do wina występuje w dwóch pojemnościach – dwa i pięć litrów. Mniejsze pojemniki mogą być użyte jako oryginalny podarunek dla bliskiej osoby – baniak na wino wypełniony domowej roboty trunkiem można podarować z okazji urodzin, jubileuszu, rocznicy ślubu, imienin lub zakończenia studiów. 2-litrowe pojemniki na wino to również znakomita dekoracja stołu podczas rodzinnych uroczystości oraz innych imprez – złotych godów, wesela, osiemnastek i nie tylko – dzięki niemu alkohol jest odpowiednio wyeksponowany! Wytworzony z dbałością o najmniejszy szczegół gąsior do wina wspaniale prezentuje się na przyjęciach, niezależnie od okazji.

Gąsior na wino – chroń domowe alkohole jak zawodowiec

Baniak na wino o 5-litrowej pojemności doskonale sprawdza się jako miejsce do przechowywania znacznej porcji trunków. Takie zbiorniki mogą być magazynowane w piwnicy lub spiżarni, jakkolwiek równie dobrze posłużą do transportowania alkoholu. Organizujesz wesele i chciałbyś poczęstować gości domowym słodką nalewką owocową lub winem? Dzięki baniakom na wino bez problemu przewieziesz apetyczne trunki na salę weselną, gdzie rozlejesz je do małych butelek. 5-litrowe gąsiory na wino wytworzone są z grubego, solidnego szkła i mają pałąkowe zamknięcie – świetnie się prezentują i są praktyczne!

Dane firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]