OE Industry – producent oświetlenia do autobusów i pojazdów specjalnych

Zapoznaj się z ofertą producenta oświetlenia samochodowego w Krakowie.

Szczególnie ważnym elementem bezpiecznej jazdy jest oświetlenie samochodowe. Złe ustawienie świateł czy zbagatelizowanie obowiązku wymiany uszkodzonego oświetlenia może w efekcie stać się przyczyną groźnej sytuacji na drodze, co częstokroć kończący się wypadkiem. Używanie wysokiej klasy niezawodnego oświetlenia jest kluczowe zwłaszcza w przewozie zbiorowym, gdzie przedsiębiorstwo transportowe każdego dnia musi zagwarantować bezpieczeństwo dziesiątek tysięcy pasażerów. Jednym z dostawców wysokiej jakości oświetlenia dla automotive i mobility jest spółka OE Industry z siedzibą w Krakowie.

Portfolio krakowskiego producenta dla automotive i mobility

W zasadzie w asortymencie OE Industry znajduje się każdy rodzaj oświetlenia samochodowego. Prócz lamp tylnych, bocznych i przednich do autobusów, pojazdów budowlanych, kamperów czy tramwajów, spółka dostarcza też LEDowe reflektory robocze, w tym zdolne do wielogodzinnej pracy w ciężkich warunkach atmosferycznych i emitujące światło o barwie zbliżonej do światła naturalnego naświetlacze, najaśnice oraz maszty oświetleniowe, które stosowane są m.in. przez kierowców pojazdów specjalnych, off-road i agro. Z kolei producenci pojazdów uprzywilejowanych (np. tych dla pomocy drogowej czy służb miejskich) mogą wyposażyć się w OE Industry w halogenowe lub LEDowe oświetlenie ostrzegawcze, w tym również stosowane przez niektóre służby światła niebieskie i białe. Polski producent oświetlenia samochodowego nie pominął także lamp wewnętrznych (w tym praktycznych lamp do czytania), które zdecydowanie podnoszą jakość życia zawodowych kierowców spędzających wiele tygodni w podróży. A to raptem ułamek produktów spółki OE Industry.

Spółka OE Industry – światowy lider oświetlenia samochodowego

Dotychczasowi partnerzy OE Industry już od dawna wiedzą, iż spółka ta nie jest zwyczajnym producentem oświetlenia do autobusów. To doświadczona kadra specjalistów gotowa zrealizować wizję kontrahenta, sporządzając wysokiej jakości oświetlenie od początkowego projektu, poprzez wydruk 3D prototypu, aż po certyfikację lampy. Spółka oferuje też wsparcie posprzedażowe. Za sprawą budowania doświadczonej kadry ekspertów, silnego naciskowi na wszechstronne testowanie opracowywanych produktów, a także drobiazgowych analiz potrzeb swoich odbiorców, spółka OE Industry stała się liderem w obszarze oświetlenia dla automotive i mobility.

Dane firmy:
OE INDUSTRY Sp. z o.o.
ul. Marcika 6
30-443 Kraków

Tel.: +48 12 442 00 05
E-mail: [email protected]