Zapobiegnij rozszczelnieniom i stratom ciepła – o serwisie okien

Chcesz zamówić serwis okien PCV Warszawa? Kliknij tutaj

Cyklicznie zlecany serwis okien umożliwi cieszenie się komfortem termicznym w domu i zapobiegnie utracie ciepła w okresie jesienno-zimowym. Jakie naprawy wykona wykwalifikowany serwisant? Czemu warto wezwać zawodowca?

Serwis okien PCV – zadbaj o komfort w swoim mieszkaniu

Codziennie otwierane, uchylane oraz rozszczelniane okna są narażone na różnego rodzaju wykrzywienia i zniszczenia. Na stan okien oraz uszczelek negatywnie wpływają również czynniki atmosferyczne – zmiany temperatur, opady czy światło słoneczne. Częsty serwis okien PCV i drewnianych pomoże utrzymać je w odpowiednim stanie przez lata. O ile nieskomplikowane działania, jak np. wymiana uszczelek, można wykonać we własnym zakresie, o tyle do bardziej zaawansowanych prac zaleca się wezwać zawodowca. Specjaliści oferują szeroki wachlarz usług, które odpowiadają najczęstszym potrzebom klientów – regulują mechanizmy pracujące z trudem, zmniejszają docisk okien w sezonie letnim, dbają o odpowiednią izolację cieplną, zapobiegają stratom ciepła, regulują mocowania i okucia. Doświadczona ekipa serwisu okien przeprowadzi także wymianę szyby w oknie.

Dlaczego należy korzystać z serwisu okien?

Regularnie przeprowadzany serwis okien pozwala obniżyć straty ciepła nawet o 30%, co przekłada się na oszczędności na ocieplaniu i zapewnia domownikom komfort termiczny. Specjaliści zadbają zarówno o okna wykonane z PCV, jak i modele drewniane. Serwis okna to jednakże nie tylko wymiana uszczelek czy regulacja mechanizmów odpowiadających za uchylanie i otwieranie skrzydła. Fachowiec zadba także o bezpieczeństwo mieszkańców, np. poprzez zamontowanie specjalnych antywłamaniowych okuć.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]