Warto przyjechać do Gdyni. Bed and breakfast i popularne atrakcje

Gdynia jest jednym z najbardziej rozwijających się miejscowości na Pomorzu – z niedużej rybackiej wioski powstałej w latach dwudziestych XX wieku w mgnieniu oka przeistoczyło się w nowoczesną aglomeracjęprzyciągającą inwestorów i turystów. Chcesz spędzić wakacje w Trójmieście? Sprawdź, co warto zobaczyć i gdzie najlepiej znaleźć pokoje w Gdyni.

Atrakcje turystyczne i bed and breakfast w Gdyni

Skwer Kościuszki stanowi jeden z najbardziej lubianych przez turystów miejsc w Gdyni. Zwiedzających przyciągają między innymi muzealne statki – żaglowiec „Dar Pomorza” i niszczyciel „ORP Błyskawica”, jak również Akwarium Gdyńskie, liczne stragany, restauracje i trasy spacerowe. W trakcie wczasów w Gdyni warto także pojechać na Kamienną Górę, z której można zachwycić się piękną panoramą miasta. Atrakcji dla rodzin z pociechami dostarczy natomiast infobox – nowoczesna budowla z miejscem zabaw oraz wieżą widokową. Pragniesz wyskoczyć na parę dni do Gdyni? Żaden problem! Podsiada ona bardzo dobrą bazę noclegową obejmującą prywatne pensjonaty, sieci hotelowe, mieszkania i apartamenty do wynajęcia, jak również pokoje gościnne. Dlaczego warto skorzystać z tej ostatniej propozycji?

Bed and breakfast w Gdyni – atuty

Pokoje gościnne zapewniają podróżnym najwyższy komfort i prywatność, a to wszystko w rozsądnej cenie. Dobrze wyposażone pokoje z osobną łazienką z kabiną prysznicową, odtwarzaczem DVD, telewizorem, a także czajnikiem, deską do prasowania oraz żelazkiem na specjalne życzenie, pozwolą odpocząć po dniu pełnym atrakcji. Oferta noclegów w wersji bed and breakfast odpowiada na potrzeby rodzin z dziećmi, zapewniając zarazem domowe i pyszne posiłki w atrakcyjnej cenie.