Przyjęcia weselne – wybierając dom weselny rozważ kilka czynników

Nigdy wcześniej nie widziałeś tak korzystnej oferty wesela w Krakowie!

Ślub i mające po nim miejsce wesele to wydarzenie, o którym krewni młodej pary oraz ich goście będę pamiętać przez kilka miesięcy, a nieraz nawet lat. Jeśli nowożeńcy zdecydują się na urządzenie przyjęcia dla sporej ilości gości, jednym z pierwszych wyzwań, jakiemu będą musieli stawić czoło, jest wybór odpowiedniego domu weselnego, w którym uczestnicy będą bawić się w ten uroczysty dzień w najlepszych warunkach.

Lokal na wesele – wybierz wszechstronną obsługę

Poszukując lokalu na wesele nowożeńcy powinna rozważyć kilka ważnych okoliczności. Przede wszystkim musi ustalić ilość uczestników wesela, by uzyskać pewność, iż w zarezerwowanym domu weselnym bez trudu znajdzie się wystarczająco przestrzeni dla każdego. Zaproszeni muszą mieć wyznaczone miejsce ich przy stole, ale ważne jest również, aby mieli salę taneczną. Prócz tego para młoda powinna zwrócić uwagę na to jak daleko od miejsca zawarcia ślubu znajduje się sala weselna i czy dojazd do niej będzie bezproblemowy. Jeżeli na uroczystość poproszona jest rodzina i przyjaciele mieszkający w innym mieście, wypada poszukiwać domu weselnego, w okolicy którego znajduje się rozbudowana sieć hoteli. Ostatnią kwestią jest samo zaplanowanie wesela, a więc dekoracja sali, ułożenie menu i zamówienie obsługi kelnerskiej oraz zespołu muzycznego. Te tematy mogą przekroczyć możliwości pary młodej, zatem warto skorzystać z oferty domów weselnych, które świadczą asystę w obszarze wszechstronnej organizacji przyjęcia ślubnego.

Dom weselny w podkrakowskich Balicach – przyjęcie ślubne z królewską oprawą

Narzeczeni z południa Polski, przede wszystkim z Krakowa i okolic, mogą urządzić wesele w bardzo malowniczym obiekcie, jakim jest zabytkowy Pałac Radziwiłłów położony w Balicach. W jego salach wesela odbywają się od setek lat, a każde z nich wyróżnia się królewską oprawą. Pałac dysponuje czterema salami zdolnymi pomieścić 130 gości. Przyjęcie może zostać zorganizowane też w ogrodzie przed Pałacem, a wtedy brać udział w nim będzie mogło bez mała 350 zaproszonych. Plusem tego domu weselnego jest to, iż zlokalizowany jest zaledwie 12 km od Krakowa, który ma bardzo bogatą bazę noclegów. Podróż orszaku ślubnego po ceremonii do Pałacu nie powinien zwykle trwać dłużej aniżeli 30 minut.

Dane firmy:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]