projekty budowlane Kraków, Kraków architekt, biuro projektów Kraków

Pragniesz wybudować wymarzony dom? Skorzystaj z usług architekta

Biuro architektoniczne oferuje zróżnicowany wachlarz usług – realizuje marzenia osób, które chcą zamieszkać w ustawnym i komfortowym domu, ale też adresuje ofertę do firm oraz instytucji publicznych. Architekt może opracować pełny projekt budynku, a w następnej kolejności aktywnie nadzorować postęp robót, zaprojektować bieg instalacji wewnątrz posiadłości, zaplanować renowację domu lub zaproponować aranżację już istniejących mieszkań.

Jak wesprze Cię wykwalifikowane biuro projektów?

Interesują Cię innowacyjne, kreatywne projekty budowlane? Chcesz, by Twój dom wyróżniał się od innych domków w mieście? Potrzebujesz przemyślanego konceptu, który spowoduje, iż Twój dom będzie praktyczny, a w tym samym czasie wygodny? Zgłoś się do naszej pracowni architektonicznej! Pośród projektów oferujemy zarówno te inspirowane ponadczasowym designem, jak i plany uwzględniające najświeższe nurty architektoniczne.

Biuro projektów – co pomogliśmy zrealizować

Architekt Joanna Kłusak w portfolio ma zarówno projekty domów jednorodzinnych, wnętrz mieszkań, jak i budynków publicznych czy wnętrz komercyjnych. Przykładowe realizacje obejmują m.in. biura, budynki rekreacyjne, apartamenty na wynajem czy zakłady opiekuńczo-lecznicze. Organizacja przestrzeni i charakter projektu dostosowywany jest do specyfiki danego obiektu oraz osobistych potrzeb klienta. Nasze biuro architektoniczne może też opracować plan funkcjonalnych i obszernych szaf wnękowych, które pozwolą na maksymalne wykorzystanie przestrzeni w mieszkaniu czy domu.

Dane firmy:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]