Planujesz ważne przyjęcie? Odpowiednia sala i catering to podstawa

Na tej stronie poznasz korzystną ofertę sali na przyjęcie.

Gdy ktoś wspomina o organizacji wielkiej uroczystości rodzinnej, zapewne naszym natychmiastowym skojarzeniem jest ślub z weselem. Ale huczne przyjęcia okolicznościowe, na które czasami sprasza się grono krewnych z dalszej i bliższej rodziny, to także komunie, ceremonie chrztu czy „18-tki”. Kiedy lista gości jest bardzo długa, najczęściej nie damy rady zorganizować przyjęcia i upichcić posiłków dla uczestników we własnym domu. W takim przypadku najlepszym wyjściem jest zamówienie odpowiedniego lokalu.

Organizacja przyjęcia okolicznościowego – jak dobrać salę?

Poszczególne typy przyjęć wiążą się z innymi potrzebami gości. W przypadku imprezy o typowo rozrywkowej atmosferze, jak m.in. urodziny lub osiemnastka, , na której bawić się będą przede wszystkim osoby dorosłe, zaproszonym powinno się udostępnić nie tylko miejsce, gdzie zjedzą bez pośpiechu posiłek, ale i salę do tańczenia. Natomiast imprezy, w których znaczną grupę uczestników będą stanowić kilkulatki, między innymi chrzty albo komunie, rekomenduje się zorganizować w lokalu, który prócz wynajęcia sali wewnątrz budynku oferuje także przestrzeń na zewnątrz. Dzięki organizacji maluchom możliwości zabawy w plenerze będziemy mieć pewność, że nie zmęczą się zbyt szybko przyjęciem i nie będą marudzić rodzicom o powrót do domu. Przekąski podawane gościom również należy dobrać do charakteru przyjęcia. Planując takie wydarzenie warto zatem sięgnąć po pomoc firmy trudniącej się cateringiem, która zadba o wyśmienite potrawy, ciepłe i zimne napoje oraz bufet z przekąskami.

Pałac Radziwiłłów w Balicach – przyjęcia okolicznościowe nawet dla 130 osób!

Wynajęcie miejsca na organizację imprezy okolicznościowej w Małopolsce, w szczególności w większych miejscowościach, nie jest wielką trudne, lecz rzadko która oferta może konkurować z zabytkowym Pałacem Radziwiłłów, położonym w Balicach nieopodal Krakowa. Od dziesięcioleci w iście królewskim stylu odbywają się w nim chrzty, przyjęcia komunijne i – oczywiście – zabawy weselne, które każdy z zaproszonych będzie wspominał przez lata. W Pałacu Radziwiłłów można zarezerwować jedną bądź kilka sal, w których komfortowo można pomieścić ogółem do 130 osób. Natomiast jeżeli zabawa zostanie urządzona w plenerze, to w ogrodach przed Pałacem może bawić się mniej więcej 300 gości. Co najistotniejsze, firma cateringowa obsługująca to miejsce oferuje kompletną obsługę imprezy okolicznościowej, od dostarczenia posiłków, poprzez rozłożenie oraz przystrojenie stolików, aż po wykwalifikowaną załogę kelnerów i kucharzy.

Dane firmy:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]