Organizujesz imprezę firmową? Dowiedz się, jak znaleźć salę do wynajęcia

Szukasz aktualnej oferty lokalu na imprezę w Krakowie? Dobrze trafiłeś! Skieruj się na palacradziwillow.pl/oferta/imprezy-firmowe/.

Imprezy firmowe to nie tylko zabawy integracyjne lub plenerowe pikniki dla zatrudnionych i ich bliskich, intencją których ukształtowanie trwałych więzi pomiędzy pracownikiem i pracodawcą. Coraz częściej przedsiębiorstwa organizują huczne eventy, np. po to, żeby uczcić zdobyte kontrakty, a także różne szkolenia, konferencje czy gale dla klientów biznesowych. Takie imprezy muszą być właściwie przygotowane, zwłaszcza jeżeli mają być wykorzystane potem do działań promocyjnych.

Jak wybrać miejsce na organizację imprezy firmowej?

Jeżeli nie mamy w firmie odpowiednich pomieszczeń, w których uda się urządzać bankiet, warto rozejrzeć się za ofertami najmu lokali, które zdołają pomieścić wszystkich zaproszonych uczestników wydarzenia. Istotne jest, żeby miejsce, w którym urządzamy imprezę współgrało swoim wystrojem do charakteru urządzanego wydarzenia. Ekskluzywne gale dla akcjonariuszy marki, w czasie których świętowane są jej szczególne osiągnięcia, nie powinny mieć miejsca w byle jakiej sali. Wskazane jest w takich sytuacjach urządzić event w klimatycznym miejscu, które stanowczo zaakcentuje ważność wydarzenia. A jeżeli na imprezę poproszeni zostaną goście nie zamieszkujący w najbliższej okolicy sali należy postawić na lokal, znajdujący się nieopodal rozbudowanej bazy hoteli, do której można dotrzeć w mgnieniu oka.

Organizacja imprez firmowych – powierz catering kompetentnej firmie

Planując imprezę firmową nie wolno zignorować tak istotnego elementu, jak zapewnienie zaproszonym gościom ciepłych oraz zimnych napojów i przekąsek. Idealnym rozwiązaniem będzie zlecenie tego obowiązku sumienne firmie zajmującej się cateringiem, która zadba nie tylko o przygotowanie i dostarczenie we wskazaną lokalizację smacznych dań dla uczestników, ale również doradzi jakie dania wybrać do menu i weźmie na siebie ozdobienie stolików. Podczas prestiżowych gal wskazane jest także zapewnienie zaproszonym nieskazitelnej obsługi. Warto zatem szukać pomocy firm cateringowych zatrudniających w swoim zespole kelnerów, którzy profesjonalnie zaserwują kolejne posiłki do stołu, a także wykwalifikowanych kucharzy, którzy przygotują nie tylko smakowite, ale i doskonałe wizualnie dania.

Dane firmy:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]