Jakie usługi oferuje projektant wnętrz?

Znajdź projektanta wnętrz Kraków na miarę Twoich potrzeb!

To, jak prezentują się miejsca, w których przebywamy, ma ogromny wpływ na nasze samopoczucie. Warto zatem zatroszczyć się o to, żeby wnętrza naszego domu były funkcjonalne, a ich wygląd odpowiadał naszym potrzebom i gustom. Projektowanie wnętrz zdaje się być łatwe, jednak często okazuje się, że aby wykonać je doskonale, konieczne są architektoniczne umiejętności. Stawka jest znaczna – idzie przecież o codzienne dobre samopoczucie w domu, w którym przeżyjemy kilka a często nawet kilkadziesiąt kolejnych lat. Dlatego najlepiej zlecić to zadanie specjaliście – projektantowi wnętrz.

Projektant wnętrz – kompleksowe projektowanie

Powierzając projektowanie wnętrz architektowi otrzymujemy opiekę profesjonalisty na wszystkich fazach aranżowania – od budowy nieruchomości, aż po wykończenie i rozstawienie mebli. Przygotowane przez niego projekty wnętrz są ergonomiczne oraz w pełni funkcjonalne. To wyjątkowo ważne, gdyż optymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni wymaga ogromnej wiedzy, którą można nabyć tylko w trakcie studiów i wieloletniego wykonywania zawodu. W ramach pojedynczego zlecenia opracowywane są zazwyczaj 3 projekty wnętrz – koncepcyjny, wykonawczy i budowlany.

Nie tylko projekty wnętrz – pozostałe usługi

Pomoc architekta wnętrz w wielu przypadkach nie kończy się wyłącznie na opracowaniu projektów. By jego sugestie zostały urzeczywistnione, zazwyczaj konieczny jest też nadzór autorski, polegający na samodzielnym nabyciu materiałów (ewentualnie ich wskazaniu w sklepach) i nadzorze nad pracownikami wykańczającymi mieszkanie. Poza przygotowaniem projektów wnętrz, architekt zapewnia też pomoc przy doborze nieruchomości, w profesjonalny sposób oceniając warunki lokalowe i potencjał inwestycyjny danego domu lub mieszkania.

Dane firmy:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]