Jakich zleceń podejmie się agencja detektywistyczna?

Usługi detektywistyczne cieszą się w naszym kraju popularnością – dzięki nim można uzyskać dowody do spraw sądowych, znaleźć bezcenne informacje na temat członków rodziny, jak również pracowników. Profesjonalna agencja detektywistyczna świadczy wszechstronne usługi i pozwala na sprawdzenie między innymi warunków sprawowania opieki nad dzieckiem, zasadności wystawienia tzw. L-4, wierności partnera bądź ustalenie źródeł zarobku. Biura detektywistyczne zatrudniają doświadczonych pracowników posiadających specjalistyczną wiedzę z zakresu nowych technologii czy prawa, dzięki którym pozyskanie cennych danych staje się bez wątpienia prostsze.

Kto zazwyczaj korzysta z pomocy agencji detektywistycznej?

Do biur detektywistycznych zazwyczaj zgłaszają się osoby pragnące dowieść niewierności żony lub męża i przedstawić je w charakterze dowodu w sprawie rozwodowej. Nierzadko zdarzają się także sprawy dotyczące ustalenia miejsca przebywania dziecka, które padło ofiarą tzw. uprowadzenia rodzicielskiego. Ogromne spektrum usług oferowanych przez doświadczone agencje detektywistyczne sprawia, że z ich wiedzy korzystają nie tylko osoby prywatne, ale także firmy, które chcą zweryfikować swoich pracowników. Jest to częste w szczególności w przypadku zawierania kontraktów z tzw. klauzulą poufności (zobowiązującej pracownika do zachowania tajemnicy przedsiębiorstwa) oraz umów o zakazie konkurencji.

Usługi detektywistyczne – zleć sprawy zawodowcom

Firma detektywistyczna posiada specjalistyczny sprzęt, który pozwala w skuteczny i szybki sposób uzyskać potrzebne dane. Są to między innymi profesjonalne lokalizatory GPS, kamery czy aparaty. Ich pracownicy mają również biegłość w analizowaniu ksiąg sądowych. Raport wykonany przez detektywa to niepodważalny dowód, który można użyć podczas toczącej się sprawy sądowej.