Duży bałagan? Skorzystaj z usługi opróżniania piwnic

Czas wiosenny to okres m.in. pomieszczeń gospodarczych, garaży i strychów. Chciałbyś zadbać o ład w swoim domu? Dowiedz się, kiedy warto zlecić kompleksowe sprzątanie mieszkań i piwnic.

Sprzątanie mieszkania oraz piwnicy – to nie takie proste!

Uprzątnięcie starej piwnicy to niemałe wyzwanie – należy wynieść nie tylko z zapełniającą pomieszczenie niesprawną elektronikę, sprzęty czy zepsute przetwory, ale także zatroszczyć się o wywiezienie śmieci do punktu utylizacji. Wyrzucenie niebezpiecznych odpadów do zwykłego kosza jest karalne i niebezpieczne dla otoczenia. Mieszkańcy wielkich miejscowości jak np. Kraków nie muszą sami porządkować domowych strychów i piwnic – działają tam przedsiębiorstwa oferujące profesjonalne sprzątanie mieszkań i piwnic. Usługa jest kierowana do ludzi, którzy nie mają czasu lub ochoty na segregowanie i pakowanie śmieci – wolą, żeby czynności te wykonali fachmani. Przedsiębiorstwa oferujące sprzątanie mieszkań poradzą sobie z różnymi typami śmieci – meblami, elektrośmieciami (sprzęt komputerowy, RTV i AGD), dywanami, odpadami wielkogabarytowymi, niebezpiecznymi, jak również odpadami budowlanymi czy gruzem.

Jak przebiega sprzątanie piwnic oraz mieszkań?

Pracownicy firm zajmujących się sprzątaniem piwnic i mieszkań dojeżdżają bezpośrednio do klientów i na miejscu zajmują się z bałaganem. Przedsiębiorstwa tego typu oferują kompleksowe usługi porządkowe – udostępniają pojemne kontenery oraz worki na odpady, pomagają zapakować do nich śmieci, wynieść je z domu bądź mieszkania, a potem przetransportować do miejsca utylizacji. Przedsiębiorstwa te dysponują flotą pojazdów dostosowanych do wywozu rozmaitego rodzaju odpadów i błyskawicznie radzą sobie z zagraconymi piwnicami i poddaszami. Koszt usługi jest najczęściej zależna od zakresu wykonanych prac.