Duże imprezy firmowe i rodzinne nie obędą się bez profesjonalnego cateringu

Na https://lastrada.pl odnajdziesz korzystną ofertę usług cateringowych w Krakowie.

Gdy organizujesz ważny event firmowy lub rodzinny, na który spraszasz ogromną liczbę uczestników, na ogół nie będziesz w stanie na własną rękę zadbać o poczęstunek dla gości. Nie każdą okoliczność da się obsłużyć kupując soki i drobne przekąski w supermarkecie – duże eventy zwykle wymagają odpowiedniej oprawy też w obszarze poczęstunku. Wszak nie wypada rozstawić na stołach uczestników po prostu herbatników i wody mineralnej. W takich wypadkach najlepszym wyjściem jest zamówienie usługi cateringowej.

Rodzaje usług cateringowych

Firmy oferujące usługi cateringowe najczęściej świadczą parę jego typów. Są to catering dla firm, catering świąteczny, a więc przygotowanie dań na Wigilię, a także catering okolicznościowy, zamawiany najczęściej na wesela, urodziny albo chrzty. Oferty te są starannie dopasowane do charakteru poszczególnych imprez, dlatego znacznie różnią się od siebie np. kosztem oraz wykazem potraw proponowanych w danej usłudze. Decydując się na skorzystanie z usługi cateringowej trzeba pamiętać, żeby w rozmowie z usługodawcą precyzyjnie przedstawić swoje oczekiwania, ale przy tym być także otwartym na jego pomysły. W końcu dla caterera organizacja eventów różnego typu to jego praca, więc wieloletnia praktyka w tym obszarze pozwala mu na podpowiadanie rozwiązań, które przypadną do gustu wszystkich gości.

Usługi cateringowe – doskonałe posiłki i ekipa doświadczonych kelnerów

Przyrządzanie potraw już dla małej liczby gości może być problematycznym zadaniem, zwłaszcza wówczas, gdy musimy wykonać to w pojedynkę. Wynajęcie profesjonalnej firmy cateringowej to zatem spora oszczędność czasu, który przyda się na zaplanowanie pozostałych istotnych aspektów wydarzenia. Daje to też sposobność zaserwowania gościom wyjątkowych dań przyrządzanych przez doświadczonych kucharzy. Należy przy tym podkreślić, iż ważnym przymiotem posiłków oferowanych przez firmy cateringowe, jest nie tylko to jak smakują, ale też ich prezencja na talerzu. Co więcej podmioty, które podejmują się obsługi dużych wydarzeń zapewniają także własny zespół zawodowych kelnerów.

Dane firmy:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]