Catering weselny – ważny element udanego przyjęcia ślubnego

Dalsze informacje o organizacji przyjęć weselnych w Krakowie - kliknij tu.

Przyjęcia okolicznościowe, będące zwykle istotnym wydarzeniem dla członków rodziny, jak przykładowo komunie, śluby bądź chrzty, od wielu już lat nie są już urządzane w mieszkaniach zaledwie dla bliskich krewnych i znajomych. Teraz są to przyjęcia, na które sprasza się często nawet i sto osób. Oczywiste jest więc to, iż jedna osoba nie ma możliwości sama wymyślić jadłospisu, a później naszykować i zaserwować dania uczestnikom imprezy, zwłaszcza, gdy zabawa może trwać wiele godzin i toczy się w wynajętym lokalu. Stąd też pojawił się ogromny popyt na catering weselny.

Nie daj się stresowi – zamów catering weselny

Organizacja wesela to intensywny stres, spowodowany dziesiątkami godzin straconych na układanie listy gości, dobór dekoracji sali, przygotowanie zaproszeń oraz poszukiwanie zespołu, który zapewni muzykę do tańca. To również konieczność dostarczenia wystarczającej ilości trunków oraz zakąsek podawanych w trakcie zabawy, a co kluczowe – przyrządzanie ciepłych dań, które urzekną zaproszonych gości i zbiorą ich wszystkich przy wspólnym stole. na zabawie weselnej musi mieć perfekcyjną oprawę. Goście wszak oczekują tego, by stoliki były wspaniale przystrojone i prawidłowo nakryte, dania były wyśmienite i widowiskowo ułożone na talerzach, jak również żeby kelnerzy na czas serwowała biesiadnikom kolejne posiłki. Wysoki poziom organizacji zapewnią jedynie firmy cateringowe, które zatrudniają doświadczonych kelnerów, kucharzy i managerów, obytych w obsłudze imprez zarówno w domach weselnych, jak i tych organizowanych na świeżym powietrzu.

Catering na wesela – potrawy dopasowane do konwencji przyjęcia

Przyjęcia weselne kierują się własnymi normami, zarówno w przedmiocie atrakcji dla gości, jak i oczekiwanych dań. Firmy cateringowe na ogół mają przygotowane wstępnie menu oferowanych dań głównych, zakąsek i trunków pasujących do konwencji wesel. Podstawową ofertę można przeczytać na stronie firmy albo dostać tę informację kontaktując się z jej przedstawicielem. Klient ma więc możliwość samodzielnie skomponować menu z sugerowanych dań. Trzeba jednakże podkreślić, iż firmy cateringowe są także otwarte na nowe pomysły i częstokroć na prośbę zamawiającego zgadzają się przyrządzić indywidualne kompozycje potraw.

Dane firmy:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]