Catering dla firm – dowiedz się dlaczego warto go zamówić?

Catering dla firm Katowice - dalsze informacje o tej usłudze.

Ważne rozmowy biznesowe, konferencja bądź szkolenie – każde pokaźniejsze przedsiębiorstwo prawdopodobnie kiedyś stanie przed koniecznością przygotowania eventu tego rodzaju. Łączy się to z różnorodnymi zadaniami, które z reguły nie należą do zakresu obowiązków wykonywanych przez pracujące tam osoby, jak m.in. przygotowanie przekąsek oraz napojów dla jego gości. Jeśli organizowane wydarzenie zainteresuje masę osób, warto zamówić usługę cateringu firmowego.

Catering dla firm – przekąski, które można błyskawicznie skonsumować

Konferencje i warsztaty biznesowe to spotkania, które z reguły trwają po 7-8 godzin, w szeregu przypadków nawet przez 3-4 dni. Ich uczestnicy odbierają szczegółowy grafik prelekcji, między którymi wyznaczone są na ogół dwie-trzy kilkuminutowe przerwy, w trakcie których niemożliwe jest zjedzenie sycącego posiłku w pobliskiej jadłodajni. Stąd nieodzowne jest udostępnienie gościom napojów oraz niewielkich przekąsek, które mogą szybko spożyć w czasie przerwy, a o ile organizator zezwoli, nawet zabrać na salę wykładów. Firmy świadczące usługę cateringu firmowego zajmują się przygotowaniem stołu z zimnymi i gorącymi napojami, najczęściej z herbatą oraz kawą, jak również z niewielkimi przekąskami, które można zjeść nie bojąc się o ubrudzenie garnituru i dłoni. Usługa cateringu biurowego obejmuje też dostarczenie urządzeń do przyrządzania ciepłych napojów.

Planujesz szkolenie? Nie zapomnij o bufecie kawowym!

Przerwy kawowe są nadzwyczaj potrzebne, pozwalają wszak uczestnikom rozluźnić się po wielu godzinach intensywnej koncentracji. Co więcej jest to też sposobność nawiązania rozmowy z pozostałymi gośćmi i obgadania w bardziej hermetycznej grupie tematów omawianych na szkoleniu. Sprzęt z herbatą i innymi napojami, który działa w pomieszczeniach socjalnych obiektów konferencyjnych, nigdy nie zastąpi perfekcyjnie przygotowanej usługi bufetu kawowego. Goście prestiżowych konferencji lub płatnych kursów nie powinni wszak pić z tekturowych kubeczków, jedząc przyniesione z domu czy też zakupione po drodze w na stacji benzynowej kanapki. Zamówienie usługi cateringu firmowego podkreśli więc prestiż wydarzenia i jednocześnie pokaże, że jego organizator zatroszczył się także o komfort uczestników.

Dane firmy:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]