Automatyczna księgowanie przelewów usprawni procesy w firmie

Kliknij tu, jeżeli szukasz szczegółowych wiadomości w temacie automatycznego księgowania przelewów.

Właściciele przedsiębiorstw bezustannie poszukują rozwiązań, które pozwolą im w prosty sposób obniżyć koszty działalności, a równocześnie zredukować czas tracony na wykonywanie pomniejszych procesów wewnętrznych. Polska aplikacja Flobo, będąca jedną z niewielu na naszym rynku aplikacji z rodzaju Finance Automation, umożliwia nie tylko automatyczne księgowanie faktur, ale także obsługuje windykację nieopłaconych należności.

Co oferuje Flobo – robot do automatycznej obsługi należności

Automatyczna obsługa należności poprzez aplikację Flobo możliwa jest dzięki zintegrowaniu tego narzędzia z rachunkiem bankowym i oprogramowaniem finansowo-księgowym przedsiębiorstwa. Flobo pobiera dane o wystawionych fakturach, a potem obserwuje czy pojawiły się wpłaty od kontrahentów. Integracja z serwisem mass collect banku, w którym firma ma rachunek, umożliwia aplikacji rozróżnienie konkretnych płatników, bowiem każdy z nich ma przypisany indywidualny numer rachunku bankowego, na który przekazuje należność. Automatyczna obsługa należności uwalnia przedsiębiorcę z męczącego obowiązku ręcznego księgowania wpłat, co pozwala na spożytkowanie zaoszczędzonego czasu na wykonanie innych istotnych dla powodzenia firmy działań. Aplikacja Flobo do automatycznej obsługi należności spełni oczekiwania nie tylko największych przedsiębiorstw, ale też i tych małych, które w miesiącu obsługują jedynie sto faktur. Flobo posiada jeszcze jedną przydatną funkcję, niezmiernie przydatną dla tych właścicieli firm, którzy nieustannie borykają się z migającymi się od zapłaty kontrahentami – to opcja automatycznej windykacji.

Aplikacja do automatycznej obsługi należności dla podmiotów usługowych, pensjonatów i biur podróży

Nie jesteś pewien czy robot Flobo to wartościowe rozwiązanie dla przedsiębiorstwa, które prowadzisz? Flobo dostarcza kilka modeli automatyzacji procesów obsługi należności, wśród których odnajdziesz tę, która najlepiej spełni Twoje oczekiwania. Ta aplikacja bezbłędnie obsługuje należności z tytułu abonamentów, więc bardzo dobrze sprawdzi się w szkołach językowych bądź prywatnych, a więc tam, gdzie uczniowie płacą czesne. Flobo przyda się także hotelom, pensjonatom, a nawet biurom podróży – aplikacja zaksięguje płatności od klientów, nie tylko te jednorazowe, ale i realizowane w określonych transzach. A co z podmiotami świadczącym przeróżne usługi? Gdy pomiot za realizację usługi wymaga płatności z góry, Flobo będzie nadzorować przelewy do zleceniodawców i nadawać dalszy bieg tylko opłaconym zamówieniom.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]