Chcesz brać udział w górskich wyprawach? Musisz być dobrze przygotowany!

Szukasz dobrej oferty wypraw górskich? Nie wahaj się! Wejdź tutaj.

Uwielbiasz sporty ekstremalne oraz kop adrenaliny? Jeżeli jesteś aktywnym podróżnikiem, który ceni dobrze przygotowane i bezpieczne eskapady w gronie kompetentnych przewodników, zapisz się na wyprawy w góry proponowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – również dla średniozaawansowanych podróżników

Przygotowujemy trekkingi, których celem są łańcuchy górskie prawie wszystkich kontynentów. Propozycja skierowana jest do sympatyków górskiej turystyki, zarówno zakładów pracy, jak i klientów indywidualnych, którzy preferują czynny wypoczynek i zdobyły już pewne doświadczenie w tego typu wycieczkach. By partycypować w wyprawie konieczny jest zadowalający stan zdrowia, jak również świetna kondycja fizyczna. Prowadzone przez Exploruj.pl wyprawy w góry można podzielić na trzy warianty o odmiennym szczeblu trudności – trasy bardzo wymagające, wymagające oraz na poziomie umiarkowanym. Ostatni wariant to wyprawa dla osób wyróżniających się sprawnością fizyczną, które mają już doświadczenie w eskapadach na wierzchołki gór powyżej 4000 m nad poziomem morza. Bardzo wysokim poziomem trudności charakteryzują się wyprawy bardzo wymagające, które przeznaczone są dla osób o zaawansowanych umiejętnościach i sporej tężyźnie fizycznej.

Dlaczego warto wybrać wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry dają intensywne przeżycia. Umożliwiają zarazem spełnienie pragnień i poznanie swoich reakcji w ciężkich okolicznościach. Firma angażuje kompetentnych przewodników oraz liderów znających na wskroś specyfikę górskiego krajobrazu, ale również ochoczo dzielących się posiadanymi umiejętnościami z członkami ekspedycji. Potrafią oni również zminimalizować prawdopodobne ryzyko w skomplikowanych wypadkach. W ofercie firmy znajdują się wyprawy m.in. na pasmo Riła, w Himalaje oraz Alpy.

Dane firmy:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]