parking przy Balicach, parking Balice tanio

Parking przy lotnisku w Krakowie – zostaw tu samochód przed wyjazdem

Latanie staje się popularnym środkiem transportu, lubianym zarówno przez biznesmenów, jak i turystów. Zanim jednak usiądziemy w fotelu samolotu, by udać się w podróż musimy w jakiś sposób dojechać do portu lotniczego. Jeśli zdamy się na publiczne środki transportu, nasze problemy w tej kwestii skończą się po dotarciu do portu lotniczego. Wielu z nas jednak woli skorzystać z prywatnego samochodu, lecz to rodzi problem: gdzie go postawić na czas naszego wyjazdu?

Twoje auto pod dobrą opieką – długoterminowy parking przy lotnisku

Jasne, że najprostszym rozwiązaniem jest poprosić członka rodziny lub znajomego o podrzucenie pod port lotniczy, a później o odebranie po naszym powrocie. Nie wszyscy jednak mają możliwość zorganizować sobie taki transport, gdyż wiele wylotów ma miejsce w godzinach nocnych lub w godzinach roboczych. Szczęśliwie obok wielu ruchliwych lotnisk, na przykład w podkrakowskich Balicach, powstały całodobowe parkingi, na których za niewielką opłatą można zostawić samochód na kilka dni. Użytkowanie takich parkingów jest w pełni bezpieczne – naszej własności pilnuje wyszkolona ochrona, , a pozostawione samochody podlegają ubezpieczeniu na czas postoju.

Pomoc techniczna, transfer na lotnisko, rezerwacja miejsca – co zapewniają parkingi przy lotnisku w Balicach?

Strzeżone parkingi przy lotniskach zwykle zapewniają również inne udogodnienia. Na przykład te zlokalizowane w Balicach w pobliżu Krakowa gwarantują przez całą dobę swoim klientom transfer na lotnisko, dzięki czemu dostaniemy się do portu lotniczego w pięć minut i to razem z bagażami. Kierowca parkingu odbierze nas z lotniska także po powrocie. Jeśli w naszym aucie wyładuje się akumulator albo spadnie ciśnienie w kołach, możemy użyć kompresora, urządzeń rozruchowych lub uzyskać pomoc od obsługi parkingu. A posiadacze samochodów elektrycznych znajdą tam dedykowaną stację do ładowania. Na parkingu przy lotnisku można też sprawdzić przed podróżą wagę bagażu podręcznego i zyskać pewność, że mieści się w dozwolonych limitach.

Dane firmy:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]