Monitorowany parking w Balicach

Wyjeżdżasz za granicę i zastanawiasz się gdzie postawić samochód? Chcesz bez problemu dojechać na lotnisko, a po powrocie do kraju odjechać z niego własnym pojazdem? Skorzystaj z pomocy, którą oferuje monitorowany parking w Balicach! Kiedy warto skorzystać z oferty firmy i w jaki sposób zapewnia bezpieczny postój pojazdu?

Parking przy Balicach – dotrzyj na lotnisko własnym samochodem

Port lotniczy w Balicach jest oddalony od centrum miasta o około pół godziny jazdy samochodem, co sprawia, że wiele osób może mieć utrudniony dojazd na miejsce odlotów. Najlepszy jest oczywiście dojazd własnym autem – nie trzeba wówczas korzystać z drogich taksówek i dźwigać ciężkich walizek. Co jednak zrobić z autem? Jak zadbać o jego bezpieczeństwo? Remedium na te problemy okazuje się parking długoterminowy położony blisko lotniska – miejsca dzieli jedynie 1200 metrów, a transfer bezpośrednio do hali odlotów zapewniany jest przez busy, które przemierzają trasę błyskawicznie. Warto podkreślić, że transfer jest wliczony w cenę miejsca parkingowego.

Parking w Balicach – ogrodzone miejsca postojowe

Parking przy lotnisku Kraków-Balice posiada ćwierć tysiąca miejsc postojowych, położonych na utwardzonym terenie. Miejsce jest ogrodzone i dozorowane przez całą dobę, co zapewnia ochronę przed osobami niepowołanymi. Dodatkowo pojazdy są objęte polisą ubezpieczeniową. Auto można zostawić na cały okres wyjazdu – firma prowadzi bowiem parking długoterminowy. Na jego terenie działa WiFi, a także skorzystać z łazienki. Obawiasz się, że po 2-tygodniowych wakacjach w egzotycznym kurorcie nie będziesz w stanie uruchomić samochodu? Parking strzeżony przy Balicach posiada urządzenie rozruchowe i kompresor. Postój można opłacić gotówką na miejscu lub przelewem internetowym.