Kompleksowa ochrona auta na czas wylotu – parking przy lotnisku

Co warto wiedzieć o tani parking lotnisko Balice?

Sposobność trafienia nawet w najbardziej odległe miejsca świata, szybkość oraz komfort – to główne zalety lotów samolotem, które spowodowały, iż tego typu wyprawy zyskały niebywałe uznanie. Wyjazd, którego częścią jest przelot samolotem, wiąże się aczkolwiek z pewnymi niedogodnościami, z których najpoważniejszą jest z całą pewnością problem dotarcia do portu lotniczego – a multum podróżnych w tym celu musi wszak przejechać setki kilometrów. Tak dużą odległość najlepiej jest pokonać własnym autem. Co jednakże uczynić z nim w czasie samego urlopu? Jak po jego zaparkowaniu dojechać do portu lotniczego? Te i inne problemy łączące się z dotarciem na lotnisko prywatnym samochodem rozwiąże skorzystanie z dobrego parkingu w okolicy lotniskaobsługującego międzynarodowe przeloty.

Monitorowany parking przy lotnisku w Krakowie – odpoczywaj spokojnie, twój pojazd jest bezpieczny

Podróżujący z portu lotniczego w Balicach mogą śmiało zaplanować swój wyjazd tak, żeby do lotniska dojechać własnym autem. W Balicach mogą zostawić go na utwardzonym parkingu w niewielkiej odległości od samego lotniska. Taki parking gwarantuje kompleksową ochronę pojazdu, zatem w czasie podróży nie muszą oczywiście się o niego zamartwiać. Bezpieczeństwa naszych czterech kółek pilnować będą stróże, a posiłkową asekurację stanowi sieć kamer. Korzystanie z usług parkingu usprawnia opcja rezerwacji przez internet, zatem nie trzeba martwić się, iż po dotarciu na miejsce nie będziemy mieli gdzie na odstawienie auta. Parking jest oprócz tego całkowicie utwardzony, co jest niezmiernie ważne podczas silnych opadów śniegu czy też deszczu.

Parking przy lotnisku w Krakowie – możesz liczyć na pomoc jego obsługi

Jeżeli wybierzemy skorzystanie z usług parkingu monitorowanego w okolicy lotnisku możemy liczyć też na kilka udogodnień, dzięki którym podróż odbędzie się bez trudności. Najistotniejszym z nich jest bez wątpienia sposobność skorzystania z przewozu z parkingu do portu lotniczego, którego cena zawarte są w koszcie usługi parkowania. Oprócz tego kierowcy mogą liczyć na asystę załogi parkingu w nagłych wypadkach, jak przykładowo obniżenie ciśnienia w oponach czy rozładowanie akumulatora.

Dane firmy:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]