Kancelaria prawna – odszkodowania za wypadki komunikacyjne

Dział dochodzenia odszkodowań Kancelarii Radców Prawnych Gryniewicz-Marzec sp.k. jest wyjątkowo rozbudowany. Główne kategorie spraw z jakimi przyszło się nam dotychczas mierzyć to przede wszystkim odszkodowania za szkodę wynikłą z czynów niedozwolonych, takich jak pobicie i błędy medyczne, za nieudane wakacje czy zagubiony bagaż lub odszkodowania za wypadki komunikacyjne. Przykłady tego typu zdarzeń można nieprzerwanie wymieniać, ale istotne jest to, że zawsze w przypadku zaistnienia szkody jesteśmy przygotowani do zapewnienia pomocy prawnej.

Odszkodowania za błędy lekarskie i wypadki komunikacyjne

Na co dzień podejmujemy się dochodzenia odszkodowań w różnego rodzaju sprawach. Mamy doświadczenie w odszkodowaniach powstałych w wyniku wypadków zarówno drogowych, jak i innych, takich jak upadek na śliskiej powierzchni. Często podejmujemy też sprawy wynikłe ze strat zaistniałych podczas pobytu na wakacjach, spowodowanych m.in. niezgodnością wykupionej oferty z faktycznymi warunkami panującymi w hotelu czy kiedy bezprawnie nie wpuszczono nas na pokład samolotu. Zgłaszają się do nas też osoby poszkodowane w związku z błędami medycznymi, takimi jak podanie nieprawidłowych leków, leczenie przez stomatologa niezgodnie z zasadami sztuki lekarskiej czy powikłania przy operacji lub porodzie.

Rola kancelarii radcy prawnego w sprawach o odszkodowanie

Podczas prowadzenia spraw odszkodowawczych zmagamy się z drastycznymi doświadczeniami naszych Klientów, takimi jak wypadek komunikacyjny, w którym zginęła bliska im osoba, niepełnosprawność spowodowana przez nieudolnego lekarza czy pobicie. Zawsze wiąże się to także z wieloletnią traumą, z jaką przychodzą do nas poszkodowani. Naszym obowiązkiem jest ocena stanu faktycznego, a następnie na jego podstawie oszacowanie jakich kwot może domagać się poszkodowany. Nie ma w tej kwestii jednoznacznych wytycznych, jednakże nasze doświadczenie umożliwia nam udzielenie Klientom informacji, która daje im możliwość podjęcia decyzji co do dalszego rozwoju sprawy.