Rysowanie to Twoje hobby? Rozważ kurs digital painting!

Kurs digital painting - tu poznasz korzystną ofertę.

Digital painting, czyli malarstwo cyfrowe, to technika która w ostatnich latach zyskuje coraz na popularności i jest szeroko wykorzystywana między innymi w reklamie, filmie i grach komputerowych. Chcesz rozwinąć się hobbystycznie lub zawodowo? Sprawdź ofertę kursu digital painting i poznaj techniki rysunku cyfrowegopomogą Ci edytować grafikę w Photoshopie, jak również tworzyć fantastyczne postaci i rozwijać koncept wyimaginowanych światów. Kurs obejmuje również kompleksową wiedzę z zakresu modelowania 3D, która przyda się do tworzenia assetów w grach komputerowych.

Kurs digital painting – jak wygląda?

Kurs digital painting to niewielkie grupy, najwyżej 8-osobowe, a każda lekcja zaczyna się od wykładu. Kurs podstawowy obejmuje 10 zajęć, które trwają po 3 godziny zegarowe. Lekcje odbywają się w cyklu tygodniowym, a w ich trakcie kursanci poznają działanie programów do grafiki, podstawy anatomii i proporcji człowieka oraz malarstwa, dowiadują się, jak korzystać z masek i warstw, odwzorować światło oraz tworzą własne postaci. Nauka technik takich jak photobashing i matte painting pozwalają na osiągnięcie spektakularnych rezultatów. Doświadczeni instruktorzy z obszernym portfolio własnych prac na każdym kroku służą fachową poradą, dokonują korekty i wspierają w tworzeniu przykuwających wzrok rysunków cyfrowych.

Do kogo kierowany jest kurs digital painting?

Kurs digital painting prowadzony jest dla osób powyżej 15 roku życia. Jest przeznaczony zarówno dla hobbystów, pragnących rozwijać posiadane umiejętności w zakresie cyfrowego malarstwa, jak również dla kandydatów na studia na Akademiach Sztuk Pięknych oraz osób chcących pracować w branżach związanych z reklamą, animacją, grami komputerowymi i filmem.

Dane firmy:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]