Jak nauczyć się modelowania w Blenderze? Zapisz się na kurs

Potrzebujesz więcej wiadomości o kursie modelowania 3D? Świetnie trafiłeś! Skieruj się w to miejsce.

Świat grafiki bezustannie ewoluuje i coraz częściej artyści porzucają dotychczasowe techniki na rzecz tworzenia swoich prac tylko w formie cyfrowej. Współczesne aplikacje graficzne dają twórcom nie tylko wolność wykonywania grafik 2D, ale także modelowania obiektów 3D. Zainicjowanie przygody z modelowaniem 3D nie wiąże się obecnie znacznymi wydatkami – można po prostu pobrać program Blender, który daje ogromne możliwości tworzenia animacji i obrazów 3D, a który zarazem jest całkowicie bezpłatny.

Kursy Blender 3D polecamy w niewielkich zespołach

Obsługę każdej aplikacji można przyswoić sobie samemu, lecz proces ten trwa w takim przypadku dłużej i często jest bardzo frustrujący. Z tego też powodu partycypacja w kursie modelowania 3D będzie nadzwyczaj pomocne dla tych, którzy dopiero odkrywają Blender 3D. Rozpoczynanie pracy z kolejnymi narzędziami oraz funkcjami bądź dodawanie różnorodnych efektów i tekstur na modelowany obiekt przebiegnie łatwiej, jeżeli będzie prowadzone pod okiem wykwalifikowanego dydaktyka. Nauczyciel na bieżąco dokonuje korekty projektów tworzonych przez uczestnika kursu pokazując elementy, które trzeba dopracowac i podpowiadając ku temu trafne rozwiązania. Jak w wypadku innych kursów dobrze jest, żeby przebiegał on w małych grupach, co pozwoli nauczycielowi na poświęcenie każdemu kursantowi pełnej uwagi.

Modelowanie w Blenderze 3D dla artystów a także amatorów

Tworzenie animacji oraz modeli 3D jest obecnie umiejętnością pożądaną i poważaną w szczególności w świecie projektowania, filmu i gier komputerowych. Znajomość programu Blender 3D rozszerza zatem przyszłe perspektywy zawodowe. W trakcie kursu tworzy się wstępne zaawansowane prace, które później można bez skrępowania dodać do swojego portfolio. Nie oznacza to jednak, że kursy modelowania 3D kierowane są tylko do osób, które chcą pracować zawodowo np. w animacji i łączą z tym swoją karierę zawodową. Spory procent uczestników takich warsztatów to po prostu artyści i hobbyści chcący odkryć nowe drogi ekspresji lub rozwijać swoje obecne umiejętności.

Dane firmy:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]