Czego dowiesz się na kursie rysunku architektonicznego?

Potrzebujesz szczegółowych informacji o kursie rysunku architektonicznego Kraków? Świetnie trafiłeś! Kliknij tu

Architektura od wielu lat jest jednym z najbardziej obleganych kierunków na polskich uczelniach. Na jego dużą popularność ma wpływ sporo elementów – w głównej mierze fakt, że są to nadzwyczaj interesujące studia oraz szansa na i wciągającej pracy po uzyskaniu dyplomu. Aby dostać się na architekturę trzeba jednak nie tylko udowodnić się znajomość najistotniejszych reguł rządzących tą dyscypliną, ale także umiejętnością rysowania. Jeśli jej nie posiadamy, przed egzaminami warto zgłosić się na kurs rysunku architektonicznego.

Kurs rysunku architektonicznego – przygotowanie do egzaminu

Osoby, które zapisują się na kurs rysunku architektonicznego otrzymają wszechstronne przygotowanie do egzaminów wstępnych. Oferta jest skierowana do osób dysponujących co najmniej podstawowe umiejętności rysowania. Zajęcia trwają 4 godziny zegarowe. W tym czasie prowadzący przekazuje uczestnikom niezbędną wiedzę dotyczącą kompozycji i perspektywy, jak również architektonicznych zagadnień, jak przykładowo wizualizacja terenów zielonych. W czasie kursu przyszli studenci architektury pracują nad jednym rysunkiem, a nauczyciel wspomaga ich w stworzeniu pracy, która będzie pozytywnie oceniona przez komisję na uczelni.

Kurs architektury – czy to tylko lekcje rysunku?

Kurs rysunku architektonicznego obejmuje nie tylko nauka rysunku, ale również wskazówki zawodowców pozwalające przyszykować się odpowiednio do egzaminów – m.in. na temat tego, jak sporządzić najlepsze portfolio na każdą z uczelni (na przykład te w Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu, Warszawie lub za granicą). Chętni mogą przejść próbny egzamin, w trakcie którego zobaczą, czego mogą oczekiwać w przyszłości. Szkoły rysunku prowadzą także dla swoich słuchaczy lekcje historii sztuki – te wiadomości okaże się niezastąpiona na egzaminie i w toku studiów.

Dane firmy:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]