warsztat kulinarny kraków

Chcesz gotować jak szef kuchni? Dołącz do warsztatów kulinarnych

Wzięcie udziału w warsztacie kulinarnym to wspaniały sposób na zdobycie nowych umiejętności – opanowanie podstaw gotowania, poznanie tajników najrozmaitszych przepisów oraz odpowiednich technik produkcyjnych. Do kogo kierowana jest usługa? Dlaczego warto zapisać się na warsztat kulinarny?

Kurs kulinarny – dla amatorów i profesjonalistów

Zdolności gotowania nie zdobywa się szybko – szef kuchni poświęca wiele lat na nauczenie się zawiłych receptur i pogłębienie swojej wiedzy. Jeżeli pragniesz podążać śladami najlepszych, zapisz się na warsztaty kulinarne i ucz się od profesjonalnych szefów kuchni, którzy poznali tajniki sztuki kulinarnej, a teraz przekazują je mniej doświadczonym adeptom. Oferta skierowana jest do przeróżnych grup odbiorców – zarówno do tych, którzy pragną podnieść posiadane już kwalifikacje, ja i do pasjonatów, którzy ledwo zaczynają swoją historię z gotowaniem. Warsztaty kulinarne dają duże spektrum tematyczne – można uczestniczyć w zajęciach z kuchni fit, poznawać przepisy wegańskie, uczyć się smażyć wyborne steki wołowe, jak również doskonalić przyrządzanie deserów, ciast i innych wyrobów cukierniczych.

Dwie części warsztatu kulinarnego – szkolenie teoretyczne i praktyczne

Jak prowadzone są zajęcia? Warsztaty kulinarne składają się z dwóch części – szkolenia teoretycznego i praktycznego. Część praktyczna jest w całości dedykowany nauce przygotowania konkretnych potraw, natomiast panel teoretyczny służy objaśnieniu podstawowych czynności. Kursanci wszystkie potrawy szykują osobiście, uczą się też prezentacji dań na talerzu, a wszystko nadzorują szefowie kuchni. Chciałbyś zdobyć nowe umiejętności kulinarne i serwować swoim gościom wyśmienite potrawy? Jeśli interesują Cię skuteczne kursy kulinarne skupiające się na praktyce, skorzystaj z kursów oferowanych przez profesjonalnych szefów kuchni, którzy dysponują spore doświadczenie w tym fachu.

Dane firmy:
Warsztat Qulinarny
ul. Okulickiego 51 lokal 282
31-637 Kraków

Mob.: +48 662 311 637, +48 507 771 680
E-mail: [email protected]