spacer 3D, Street View w mapach Google

Zaproś klienta do swojej firmy – wirtualny spacer dla biznesu

Wirtualne spacery Google to niezmiernie popularna forma zwiedzania różnego rodzaju miejsc. Bez trudu w kilka sekund możemy się tak przenieść m.in. na ulice Paryża czy do dalekiego Miami, by podziwiać rajskie plaże. Dzięki tej metodzie możemy nie tylko turystycznie zwiedzać zamorskie zakątki świata, ale również przygotować spacer Google po naszym biurze czy hotelu i prezentować je potencjalnym klientom. Wykonanie takiego spaceru nie jest ani ani kosztowne, ani skomplikowane, z kolei wygląda nadzwyczaj efektownie i jest skuteczne biznesowo. Czym generalnie są wirtualne spacery Google? Dlaczego opłaca się ich użyć do reklamy?

Wirtualny spacer Google — zdjęcia sferyczne z całego świata

Spacer Google to możliwość wirtualnego zwiedzania miejsc z całego świata. Polega on na tym, iż Google robi zdjęcia sferyczne (360 stopni) danego punktu, a później scala je i udostępnia na własnych mapach. Z ich pomocą, po kliknięciu w daną lokalizację, mamy możliwość rozglądania się na boki, w dół i w górę, a także możemy samemu decydować, w którym stronę chcemy patrzeć. Pozwala to na dokładne obejrzenie tej lokalizacji, zupełnie jakbyśmy się tam faktycznie znajdowali. Można również przechodzić kolejne metry i docierać do sąsiednich miejsc — cały czas patrząc we wszystkie kierunki i obserwując otaczający nas świat.

Czym jest wirtualny spacer 360 stopni po naszej firmie?

Interesującą i zyskującą popularność usługą jest wykonywanie wirtualnego spaceru Google po naszej restauracji, firmie czy hotelu. W przeciwieństwie do Google Street View, to my zatrudniamy fotografa, który po przybyciu na miejsce wykonuje zdjęcia danej nieruchomości oraz scala je w wirtualny spacer. Cena usługi to około kilkuset złotych (zależy to głównie od powierzchni nieruchomości) i zajmuje od kilkudziesięciu minut do kilku godzin. Stworzony wirtualny spacer Google możemy dodać do wizytówki firmy w Google Moja Firma obok zwykłych zdjęć i dać możliwość obecnym i nowym klientom zwiedzanie naszej firmy, tak jak odwiedzają np. ciekawe miejscowości w Google Street View. Samo umieszczenie wirtualnego spaceru jest łatwe, nie ma konieczności wnoszenia opłaty za jego utrzymanie, nie licząc rzecz jasna opłat za jego stworzenie, a sam spacer możemy również wstawić na naszą firmową stronę internetową.

Dlaczego opłaca się zamówić wirtualny spacer 360 stopni po firmie?

Wirtualny spacer Google to bardzo efektowny sposób na umożliwienie odwiedzenia danego lokalu przez potencjalnego klienta. Z pewnością opłaca się stworzyć taki spacer w naszej firmie w celach promocyjnych. Klienci, oglądając nasz dom do wynajęcia, pensjonat czy biuro pozyskają wiele przydatnych informacji, które pozwolą im zdecydować się na skorzystanie z naszych usług. Uznają nas też za profesjonalną markę. Spacer Google warto sporządzić nie tylko z myślą o klientach, ale też i dla kandydatów do pracy – jeżeli oczywiście chcemy przyciągnąć pracowników atrakcyjnymi warunkami zatrudnienia. Osoby, które uprzednio poznają zdalnie standardy danej firmy, o wiele chętniej zdecydują się na przysłanie podania o pracę. Spacer 3D pomaga w pozycjonowaniu witryny oraz wyróżnieniu naszego biznesu w Mapach Google. Spacery VR przeglądać na wszelkich urządzeniach, także tych mobilnych.

Dane firmy:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]