Zaprezentuj swoją firmę klientom – umieść na stronie model 3D

Na https://www.fotografsv.pl/model-wnetrza-3d/ zlecisz wykonanie wirtualnego spaceru 3D profesjonalistom.

Wirtualny spacer z modelem 3D to znakomita metoda na zaprezentowanie przyszłym klientom naszej nieruchomości, biura czy powierzchni usługowej, z których zamierzają korzystać. Dla wielu klientów sposobność zwiedzenia takiego pomieszczenia przed zawarciem umowy jest niezmiernie ważna, a my udostępniając taki wirtualny spacer z modelem 3D, ułatwimy im podjęcie korzystnej dla nas decyzji. Czym zatem są modele 3D oraz spacer wirtualny? Jak można zastosować taką wizualizację w biznesie i dlaczego warto to robić? Więcej informacji na ten temat prezentujemy w dalszej części artykułu.

Jak działa wirtualny spacer z modelem 3D?

Wnętrza 3D to przygotowany w oparciu o wielu zdjęć model 3D naszej nieruchomości, na którzy patrzymy niczym na “dom dla lalek”. W tego rodzaju modelu widzimy plan poszczególnych wnętrz, a my mamy możliwość go przesuwać, zbliżać i zawężać widok do konkretnych pomieszczeń. Model udostępnia się użytkownikom w wersji interaktywnej, dzięki której mają oni wgląd do całej bryły obiektu wraz z wnętrzami 3D. Niezależnie od przygotowania samego rzutu i modelu wnętrza 3D, możemy także wybrać interaktywną wersję ze spacerem wirtualnym. Jest to najpopularniejsza opcja. Polega ona na tym, że poza przeglądaniem samego modelu 3D wnętrza, przykładowo siedziby przedsiębiorstwa bądź hostelu, jesteśmy w stanie przerzucić się pojedynczym kliknięciem do takiego lokalu, a następnie przystąpić do jego zwiedzania od środka. Wirtualny spacer 3D umożliwia również przechodzić do innych wnętrz tak samo jak w rzeczywistym życiu.

Gdzie warto udostępnić wnętrza 3D?

Przy użyciu modeli 3D z wirtualnym spacerem możemy szczegółowo zademonstrować klientom konkretny budynek i jego wnętrza. Tę metodę promocji można użyć do prezentacji warsztatu, hostelu czy baru, a także w prosty sposób pokazać znacznemu kręgowi zainteresowanych jak “od środka” wygląda nasz zakład pracy. Wnętrza 3D możemy również użyć, w celu sprzedaży mieszkania, by przyszli nabywcy mogli rzetelnie zapoznać się z nieruchomością.

Jest wiele powodów, dla których warto zamówić modele 3D wraz ze spacerem wirtualnym. Pierwszy z nich to sposobność opublikowania ich na naszej stronie internetowej, w wizytówce Google Moja Firma czy udostępnianie ich w innych przydatnych miejscach. Wirtualny spacer z modelem 3D daje również doskonałą możliwość przekonania klientado wybrania naszych usług. Internauci, którzy poznają bliżej nasze przedsiębiorstwo obdarzą je o wiele większym zaufaniem i zaczną postrzegać jako rzetelną markę. Jest to również bardzo dobra metoda na zabłyśnięcie na tle konkurencji, gdyż obecnie – pomimo szerokiego dostępu do tej technologii – większość firm z niej nie korzysta. Model wnętrza 3D można uzyskać bardzo szybko — wystarczy zamówić jego opracowanie u wykwalifikowanego fotografa.

Dane firmy:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]