Jak dotrzeć do klientów online? O pozycjonowaniu dla firm z Krakowa

Na seo4.net zlecisz pozycjonowanie www Kraków.

Wszechobecność internetu oraz prostota wykorzystania go do znalezienia potrzebnych usług i artykułów spowodowała, że każde przedsiębiorstwo chce obecnie wybić się w sieci. W rzeczy samej, samo założenie strony firmowej nie oznacza, że nowi klienci do nas trafią – ważna jest przecież widoczność na pierwszych miejscach w wynikach wyszukiwania. Mnóstwo mniejszych firm, które funkcjonują wyłącznie na niewielkim obszarze bądź nawet w jednym mieście, przykładowo w Lublinie albo w Krakowie, zastanawia się, czy warto pozycjonować stronę firmową. Tymczasem odpowiedź jest prosta – tak!

Pozycjonowanie lokalne – daj się zauważyć w swojej miejscowości

Internauci szukając w wyszukiwarkach ofert usług albo sklepów używają przeważnie fraz lokalnych, innymi słowy zawierających nazwę jakiegoś miasta, np. “depilacja brwi kraków”, “sklep rtv kraków” czy “restauracja francuska kraków”. Tym samym pozycjonowanie lokalne stron jest sposobnością dla mniejszych firm na zaprezentowanie swojej oferty docelowym klientom, rezydującym w danym mieście. Usługa pozycjonowania dla przedsiębiorstw regionalnych posiada wszystkie cechy typowego pozycjonowania. Wyróżnia się w rzeczywistości tym, że strategia SEO zorientowana jest na podwyższenie widoczności przede wszystkim fraz lokalnych, m.in. poprzez założenie oraz optymalizację wizytówki Google Moja Firma, stworzenie zoptymalizowanego pod owe frazy treści czy zdobywanie linków przychodzących z tzw. NAP-ami pozwalające wyszukiwarkom powiązać stronę z jakąś lokalizacją.

Pozycjonowanie dla biznesów z Krakowa

Krakowska agencja SEO4.net zajmuje się projektowaniem stron www i pozycjonowaniem, optymalizacja od blisko 15 lat. Przez ten okres świetnie poznaliśmy regionalny rynek, dzięki czemu pomogliśmy szeregu lokalnym biznesom zwiększyć widoczność ich stron www i w ten sposób zdobyć nowych odbiorców. Oferujemy wszechstronne strategie SEO, łączące w sobie optymalizację techniczną strony, link building, jak również uaktualnienie contentu. Nad wypełnieniem planu zgodnie z przyjętym harmonogramem prac czuwa osobisty Account Manager, a klient może przeglądać codziennie rezultaty pozycjonowania za pomocą naszego autorskiego narzędzia SEO Extranet.

Dane firmy:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]